به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: در این نشست برنامه ها و اقدامات سازمان لیگ برای برگزاری جشن قهرمانی مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد این مراسم پس از پایان رقابت های هفته سی ام لیگ برتر برگزار شود.

به نقل از ایسنا، در شرایطی که احتمال دارد روز یکشنبه و همزمان با هفته ۲۹ رقابت های لیگ برتر تکلیف قهرمان لیگ مشخص شود سازمان لیگ تصمیم گرفت مراسم جشن قهرمانی را در هفته سی ام رقابت های لیگ برتر برگزار کند.

در این دوره همانند ادوار گذشته که سازمان لیگ جشن قهرمانی را با نظم و ترتیب خاصی برگزار کرد و با هدف برگزاری مراسمی منظم قرار شد جام قهرمانی و مدال ها تنها توسط وزیر ورزش و جوانان(در صورت حضور)، رئیس فدراسیون و مدیر باشگاه قهرمان اهدا شود.

مهدی تاج، رییس سازمان لیگ فوتبال با تقدیر از همکاری باشگاه ها و نیروهای ذیربط در برگزاری منظم جشن های قهرمانی، تاکید کرد: در این دوره نیز شاهد جشن منظم و استاندارد خواهیم بود و برنامه ریزی های لازم برای برگزاری مراسم باشکوه انجام شده است.

با توجه به اینکه چهار تیم شانس قهرمانی دارند تعداد چهار جام و چهار سکوی قهرمانی پیش بینی شده که اگر تکلیف تیم قهرمان به هفته سی ام رقابت های لیگ کشیده شد در هر چهار شهر شرایط برای برگزاری جشن قهرمانی وجود داشته باشد.

همچنین سازمان لیگ در این نشست اعلام کرد که رقابت های این هفته با شعار تجلیل از مرزبانان آزاد شده و فوتبال علیه اعتیاد برگزار شود.