به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:تمرین پرسپولیساز ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه امروز به مدت دو ساعت در ورزشگاه درفشی فر دنبال شد.
در این تمرین پرسپولیسی ها آخرین مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال دستگرمی را در دستور کار خود داشتند. علی دایی در تمرین امروز به شدت سرما خورده بود و مراقب بود که این سرماخوردگی به سایر بچه ها سرایت نکند به همین دلیل کادر پزشکی نیز برنامه های ویژه ای برای جلوگیری از سرماخوردگی بازیکنان مخصوصا در هوای سرد این روزهای تهران در نظر گرفته بود.

* پیام صادقیان که روز گذشته کم فشار تمرین کرد امروز روی پای خود دو برابر فشار آورد و دردی از ناحیه زانو احساس نکرد. همچنین حسینی و عباس زاده نیز بدون مشکل تمرین کردند.

* تمرین پرسپولیس پشت درهای بسته بود اما چند لیدر در داخل ورزشگاه حضور داشتند که کمی باعثناراحتی هواداران بودند البته پس از دقایقی این لیدرها از ورزشگاه به بیرون هدایت شدند.

* آزاد شدن مرزبانان ایرانی سوژه بازیکنان و دایی بود.

* محسن مسلمان نیز امروز تمرینات پرفشار خود را انجام داد. او هم کمی مشکل زانو در چند وقت اخیر داشت.

* در پایان تمرین علی دایی در شرایطی که از ورزشگاه خارج می شد متوجه شد که چند نفر افراد سودجو مقابل در ورزشگاه درفشی فر ایستاده اند و قصد آنها فقط عکس گرفتن با بازیکنان نیست به همین دلیل سریعا دستور داد که مقابل در ورزشگاه درفشی فر از حضور افراد سودجو پاکسازی شود به همین دلیل قرمزپوشان با نیروی انتظامی صحبت هایی را داشتند تا اجازه ندهند تا برخی افراد سودجو که هوادار پرسپولیس هم نیستند مقابل در حاضر شوند و به بازیکنان نزدیک شوند.

* بازیکنان پرسپولیس بابت درگذشت اقوام عباس زاده به او تسلیت گفتند این در شرایطی است که عباس زاده امروز با چهره ای بغض آلود تمرین کرد و علی دایی نیز برای او صبر و شکیبایی آرزو کرد.

گفتنی است عباس زاده خواهرزاده و بچه ۵ ساله خود را به دلیل گازگرفتگی از دست داده است.

* تمرین امروز پرسپولیس در شرایطی برگزار شد که کمی زمین درفشی فر گل آلود بود اما دایی تأکید داشت که روی همین چمن باید تمرین انجام شود چون احتمال دارد روز یکشنبه و یا بازی دیگر پرسپولیسی ها با همین وضعیت برگزار شود.