به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: سایت بلیچر ریپورت با ارائه گزارشی از بازیکنان ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی ۴۰ بازیکن که با حضورشان در این تورنمنت می توانند به عنوان بازیکنان برجسته در تابستان امسال به تیم های بزرگتر نقل مکان کنند را معرفی کرد. در این بین از رضا قوچان نژاد در تیم ملی ایران به عنوان یکی از بازیکنانی نام برده شده که می تواند بعد از جام جهانی به تیم های بزرگتر نقل مکان کند. در این گزارش نوشته شده ستاره گلزن ایرانی که با زدن ۹ گل در ۱۱ بازی خیلی زود صاحب رکورد شده است استعداد زیادی دارد. وی با حضور در تیم چارلتون انگلیس تجربه جدیدی به دست آورده و توانسته یک گل نیز به ثمر برساند. او اگر همین روند گلزنی را در جام جهانی ادامه دهد می تواند به یک باشگاه بزرگتر نقل مکان کند.

ازگوئل گری و مارکوس روجو دو بازیکن تیم ملی آرژانتین نیز در این لیست قرار دارند. گری که در تیم بنفیلکا بازی می کند مورد علاقه دیوید مویس سرمربی تیم منچستر یونایتد است و او می خواهد این بازیکن را در قلب دفاع جذب کند.

روجو در اسپارتینگ لیسبون پیشرفت خوبی داشته و جزو ستاره های آرژانتین محسوب می شود.

سناد لوچیچ بازیکن تیم ملی بوسنی یکی دیگر از نفرات این لیست را تشکیل می دهد. این بازیکن در تدارک ترک لاتزیو است. او در رقابت های فصل جاری کالچیو عملکرد خوبی داشته است.

ویکتور موسس بازیکن تیم ملی نیجریه که به صورت قرضی در لیورپول بازی می کند در این لیست حضور دارد. این بازیکن در تیم لیورپول دوران خوبی را پشت سر نمی گذارد. او با تلاش مضاعف می تواند بار دیگر به چلسی باز گردد و حتی در تکاپوی انتخاب یک باشگاه بزرگتر است. شانس این بازیکن این است که او یکی از نفرات اصلی استفان کشی سرمربی تیم ملی نیجریه است. در سیستم ۳-۳ - ۴ این مربی موسس یکی از مردان اصلی است.

تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل با تیم های آرژانتین، نیجریه و بوسنی هم گروه است.