رئال مادرید موفق شد با برتری ۳ بر صفر برابر بوروسیا دورتموند خیال خود را برای حضور در مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا تا حد زیادی راحت کند.

پپه، مدافع پرتغالی رئال مادرید از عملکرد خود در مقابل بورسیا دورتموند کاملا راضی است. مدافع پرتغالی رئال مادرید در دیدار دیشب تیمش در مقابل حریف آلمانی بازی درخشانی به نمایش گذاشت و به تعبیر خیلی ها بهترین بازیکن میدان بود. او درباره مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.


حرکت خشن بوسکتس:" بله او پایش را روی صورت من گذاشت و اگر من این کار را انجام می دادم، هیچ وقت برای رئال مادرید بازی نمی کردم. من همیشه دوست دارم که به تیمم کمک کنم و همیشه این راه را ادامه خواهم داد. من اعتقاد دارم در این بازی عالی بازی کردم. "


شادی هواداران در برنابئو:" این موضوع من را شاد می کند و به من انرژی می دهد تا به خوبی کار کنم و از مسیری که در آن هستم، لذت ببرم. "


برگشت به لیگ:" لیگا یک لیگ پیچیده است و ما تا آخر برای آن خواهیم جنگید و حداکثر توانمان را برای به دست آوردن آن خواهیم گذاشت. "


صعود به دور بعد:" باید به آلمان برویم و کار را تمام کنیم. ما شانس صعود زیادی داریم اما باید همانند پارسال و با همان انگیزه به بازی برگشت برویم تا صعودمان به دور بعد قطعی شود. "


ایسکو:" او عالی بازی کرد و در این دیدار به ما کمک زیادی کرد. "


سرخیو راموس، مدافع اسپانیایی رئال مادرید نیز از پیروزی برابر دورتموند راضی است. او درباره صعود به مرحله بعد و مسائل دیگر به صحبت پرداخت.


از دست دادن امتیاز در برابر سوسیه داد:" من نمی خواهم از الان به از دست دادن امتیاز آن بازی فکر کنم، چون اگر چیزی را بگویم آن حرف در ذهن من ثبت شده است. اما این را می گویم که ما دیگر نباید امتیازی در لیگ از دست بدهیم. "


نتیجه دلخواه شما در بازی رقیبان:" من به چیز دیگری فکر نمی کنم و از الان به بازی سه شنبه آینده تیم خود اهمیت می دهم. "


کریستیانو رونالدو:" مردم هیچ گاه ارزش بازی کردن هر سه روز یک بار را نمی فهمند و سختی آن را درک نمی کنند و این یک مشکل و معضل است. برای ما خیلی سخت است که با داشته هایمان برای او جایگزین پیدا کنیم. "


ایسکو:" او یک بازیکن بزرگ است و مثل یک توپ تنوع زیادی به بازی شما می دهد. "