به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: امیر قلعه نویی پس از تمرین امروز استقلال در جمع خبرنگاران گفت: بازی با الجزیره آخرین شانس ماست هرچند که برای این دیدار اکبرپور و عمران زاده را هم نداریم.

به گزارش فارس، وی در مورد نتایج این فصل استقلال گفت: جدایی چند بازیکن در اواسط فصل در نتایجی که رقم خورد بی تأثیر نبود البته ما بیشترین لطمه را از ۴ بازیکن یعنی بیک زاده، جمشیدیان، تیموریان و حیدری خوردیم که در این فصل در حد و اندازه های خود نبودند در غیر این صورت باز هم بهتر نتیجه می گرفتیم، البته بدشانس هم بودیم و اگر یک توپ روی دروازه ما می آمد، همان یک توپ هم گل می شد.

قلعه نویی گفت: این نتایج خواست خداست و کاری هم نمی توان کرد. چطور وقتی می بریم می گوییم خدا را شاکریم؛ الان هم با خواست خدا نمی توان مقابله کرد.

وی با گلایه از تماشاگران استقلال گفت: بازیکنان استقلال بی غیرت نیستند. آنها می جنگند، دعوا می کنند و سرشان را جلوی توپ می گذارند. اگر بازی ها را می بردیم آن وقت باغیرت می شدند؟

سرمربی استقلال در مورد حمایتش از تصمیم فتح الله زاده مبنی بر کسر ۲۰ درصد از قرارداد بازیکنان گفت: این تصمیم مدیریتی است و در ایتالیا هم این کار انجام شد. در هر حال بازیکن پول گرفته و این شکست ها به مدیرعامل هم فشار می آورد. شکست برای مدیرعامل و سرمربی است و برد برای بازیکنان. در هر صورت استقلال هم چند بازی است که نتیجه نگرفته و مدیرعامل هم حق دارد.

وی افزود: اتفاقا بازیکنان استقلال اصل غیرت هستند و اگر هم ایرادی باشد خودم به آنها در رختکن می گویم. حنیف و صادقی در بازی برابر ملوان مشکل داشتند و با این حال برای بازی اعلام آمادگی کردند در حالی که شاید عضله پشت پای صادقی پاره می شد و این جوان حتی جام جهانی را هم از دست می داد. پس تماشاگران بدانند اینها بی غیرت نیستند و اتفاقا اصل غیرت هستند چون با همه وجود بازی می کنند. چطور آن زمان که در صدر جدول بودیم با غیرت بودیم؟