به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده سازی برای دیدار مقابل الجزیره امارات ساعت ۱۷ امروز یکشنبه در زمین شماره ۲ مجموعه آزادی برگزار شد.
حنیف عمران زاده، مهرداد اولادی و سیاوش اکبرپور غایبان تمرین امروز استقلال بودند. عمران زاده به دلیل محرومیت قادر به همراهی استقلال مقابل الجزیره نیست.

* هنگامی که آندرانیک تیموریان وارد زمین شد با او درباره نقشش در سریال «پایتخت ۳» که قرار است امشب پخش شود صحبت می کردند.

* مارکار آقاجانیان و میکو مربی بدنساز تیم ملی به همراه «دآ کروز» دستیار پرتغالی کارلوس کی روش میهمانان ویژه تمرین استقلال بودند و از نزدیک تمرین آبی پوشان را زیر نظر گرفتند.

میرشاد ماجدی سرپرست استقلال، شاهرخ بیانی و سیروس دین محمدی آنالیزورهای استقلال، استقبال گرمی از دستیاران کی روش داشتند اما امیر قلعه نویی ترجیح داد تا پایان تمرین نظاره گر تمرین شاگردانش باشد و پس از پایان تمرین به استقبال مربیان تیم ملی رفت.

* امیر قلعه نویی دقایقی کوتاه پیش از آغاز تمرین با بازیکنان خود صحبت کرد.

* با وجود اینکه روز گذشته تصمیم گرفته شده بود بازیکنان از این پس با لباس سفید در زمین حاضر شوند اما برخی از بازیکنان از این مسئله اطلاع نداشتند و با همان لباس های آبی رنگ در تمرینات حضور یافتند. به همین دلیل قلعه نویی به بازیکنان گفت که چرا با لباس های متفاوت در زمین حاضر شده اید.

* دوربین تلویزیونی در تمرین حضور داشت و با برخی بازیکنان مصاحبه کرد اما مهدی رحمتی، هاشم بیک زاده و ایمان مبعلی از انجام مصاحبه امتناع کردند.

* بازیکنان استقلال پس از انجام تمرینات کششی زیر نظر مربی بدنساز این تیم، در دو گروه سبز و نارنجی، فوتبال درون تیمی و تحت فشار را انجام دادند. در بخش فوتبال درون تیمی، امیر قلعه نویی نظارت ویژه ای به بازیکنان داشت و به آنها تذکرات لازم را می داد. او در بخشی از تذکرات خود به احمد جمشیدیان که در صحنه ای نتوانست کارهای دفاعی را انجام دهد گفت: همین کارها را می کنید که راحت گل می خوریم!

* حدود ۵۰ نفر از هواداران استقلال در تمرین این تیم حضور داشتند. این هواداران در خصوص شعار تماشاگران در دیدار مقابل نفت تهران، اختلاف سلیقه داشتند و برخی معتقد بودند که تماشاگران حق دارند ناراحت باشند اما برخی دیگر نسبت به این کار اعتراض داشتند.

* دکتر امین نوروزی، معان پزشکی باشگاه استقلال در تمرین آبی پوشان حضور داشت و دقایقی با امیر قلعه نویی صحبت کرد.

* در اواسط، گزارشگر تلویزیونی از یکی از هواداران در خصوص نتایج ضعیف استقلال پرسید که این موضوع با واکنش سایر تماشاگران روبرو شد و با این گزارشگر درگیری لفظی پیدا کردند. این مسئله باعثتعجب دستیاران کی روش شده بود.

* تیم فوتبال استقلال فردا دوشنبه ساعت ۱۱ صبح عازم ابوظبی می شود.

استقلال در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا ۱۳ فروردین به مصاف الجزیره امارات می رود.