به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: بعد از دو ناکامی متوالی،استقلالامشب سومین بازی آسیایی خود را برگزار می‌کند؛ جدالی که بدون شک برای آبی‌پوشان حکم جدالی برای خروج از کما را داشته و اگر نتوانند این مسابقه را ببرند، احتمال صعودشان به مرحله یک‌هشتم ‌نهایی لیگ قهرمانان تا حد بسیار زیادی کاهش می‌یابد. در واقع بازی امشب را باید آخرین مجال آبی‌ها برای بازگشت و امیدواری تلقی کرد. بنابراین بدیهی است که امیر قلعه‌نویی هرچه در توان دارد را برای رسیدن به هر سه امتیاز بازی به کار می‌بندد. در درون دروازه قطعاً مهدی رحمتی را خواهیم دید؛ سنگربانی که اگرچه مقابل الریان گلی بسیار بد خورد اما هنوز آنقدر اعتبار دارد که قلعه‌نویی به او اعتماد کامل داشته باشد. از سوی دیگر حنیف عمران‌زاده هم از جمله مدافعانی است که امیر قطعاً به او روی خوش نشان می‌دهد چون چاره‌ای غیر از این ندارد. اگر امیرحسین صادقی نیز برسد آنگاه عمق خط دفاعی آبی‌ها همان ترکیب آشنای همیشگی را خواهد داشت.

در غیاب آندرانیک تیموریان مصدوم، جی ‌لوید ساموئل هافبک دفاعی استقلال می‌شود. بازیکن پرتلاشی که البته در جدال مقابل الریان نمایش ضعیفی ارائه کرد. اگر ساموئل همان بازیکن هفته گذشته باشد، بدون شک استقلال مقابل الجزیره به مشکل برمی‌خورد. مجید غلام‌نژاد و پژمان نوری نیز به احتمال بسیار زیاد در دو جناح راست و چپ کمک‌حال حیدری و بیک‌زاده خواهند بود. ترکیبی که از نظر نیروی انسانی تفاوت چندانی با گذشته نمی‌کند و قلعه‌نویی برای کسب برتری چاره‌ای ندارد جز اینکه تفکر حاکم بر تیمش را عوض کند.

… وبالاخره به خط حمله می‌رسیم و جایی که در هر دو بازی گذشته مردود شده و امیر چاره‌ای جز ایجاد تغییرات اساسی در ترکیب خود ندارد. به احتمال زیاد آرش برهانی از ابتدا در جمع نفرات اصلی قرار می‌گیرد اما باید ببینیم برای تکمیل زوج خط آتش، بخت کدام‌یک از مهاجمان بلندتر خواهد بود.