به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:اشکان دژاگهدر بازی برابر نیوکاسل به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمد و موفق شد گل سه امتیازی تیمش را به ثمر برساند؛ گلی که می تواند فولام را در رقابت های لیگ برتر حفظ کند.

سایت باشگاه فولام در مصاحبه با اشکان دژاگه درباره گلزنی او به نیوکاسل و بازی درخشانش به صحبت پرداخت.

اشکان دژاگه در گفت وگو با سایت باشگاه فولام گفت: باور نکردنی بود، اما فوتبال همین است. فکر می کنم نوع خوشحالی من نشان داد که این گل چقدر برای تیم مهم است. فکر می کنم کارت زردی که به خاطر در آوردن پیراهنم گرفتم ارزشش را داشت. خیلی خوشحال بودم، زیرا موفق شدم گل مهمی برای تیمم به ثمر برسانم. بعضی مواقع در فوتبال اتفاقاتی رخ می دهد که برای همیشه در ذهن تان باقی می ماند، درست مانند بازی با نیوکاسل.

دژاگه در ادامه گفت: از این که توانستم برای تیم گلزنی کنم خوشحالم. برای پیروزی در این دیدار تحت فشار بودیم. مربی تیم قبل از مسابقه به ما گفت که هر طور شده توپ را به دروازه حریف نزدیک کنید.

بازیکن ایرانی فولام در ادامه درباره شرایط تیمش در رقابت های فصل لیگ برتر گفت: باید در تمام بازی های باقی مانده مان بجنگیم. تنها با پیروزی در بازی های باقی مانده می توانیم در لیگ برتر بمانیم. هواداران و کادر فنی انتظارهای زیادی از ما دارند. ما همه متحد هستیم تا فولام در لیگ بماند.

دژاگه در بازی با نیوکاسل در دقیقه ۸۷ به دلیل مصدومیت از زمین مسابقه بیرون رفت.

هافبک ایرانی فولام درباره مصدومیتش گفت: درست همان قسمتی از پایم که قبل از مسابقه درد می کرد مجددا درد گرفت. فکر نمی کنم مصدومیتم جدی باشد. در حال حاضر کمی درد پایم حس می کنم. من روز گذشته در تست آمادگی جسمانی باشگاه شرکت کردم که توانستم نمره قبولی کسب کنم. با این حال به مربی بستگی دارد که در بازی با منچسترسیتی به من بازی بدهد یا خیر.

اشکان دژاگه درباره بازی تیمش برابر منچسترسیتی گفت: بازی بسیار سختی پیش رو داریم. سیتی برای ماندن در کورس قهرمانی به سه امتیاز آن دیدار نیاز دارد. ما نیز برای ماندن در لیگ برتر نیاز داریم که به پیروزی برسیم. پس از بردی که هفته قبل به دست آورده ایم اعتماد به نفسمان بیشتر شده است. تمام تلاشمان را خواهیم کرد که برابر منچسترسیتی امتیاز کسب کنیم. هر هفته باید تلاش کنیم. نمی توانیم فقط فوتبال زیبایی را به نمایش بگذاریم بلکه باید بجنگیم. درست چیزی که مربی به ما می گوید.

فولام در هفته سی و یکم لیگ برتر شنبه در خانه منچسترسیتی به میدان می رود.