به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: میلان فصل بسیار بدی را در رقابت های سری A پشت سر می گذارد. این تیم بدترین نتایج تاریخ خود را در فصل جاری کسب کرده است. سران این باشگاه ایتالیایی چند هفته پیش سرانجام به همکاری خود با ماسیمیلیانو آلگری پایان دادند و کلارنسسیدورفرا به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کردند.

وضعیت کابوس وارمیلانبا سیدورف هم تغییری نکرد، چر ا که نتایج بد این تیم هنوز ادامه دارد. شاگردان سیدورف دو روز پیش در رقابت های سری A با نتایج سه بر دو بازی را به پارما در سن سیرو واگذار کردند. این در حالی بو د که آنها در لیگ قهرمانان اروپا هم شکست سنگینی را برابر آتلتیکو مادرید متحمل شدند و از دور رقابت ها کنار رفتند.

با توجه به عملکرد بد سیدورف با میلان رسانه های ایتالیا یی در این چند روز اخیر از ا حتمال اخراج او در پایان فصل خبر دادند. سیلویو برلوسکونی، رییس باشگاه میلان در گفت و گویی که شبکه تلویزیونی " اسکای اسپورت ۲۴ " داشت، تاکید کرد که سیدورف فصل آینده هم سرمربی میلان خواهد بود. او گفت: تمام آنچه که درباره اخراج سیدورف در این چند روز اخیر منتشر شده است کذب محض است و شایعه ای بیش نیست. او در میلان باقی خواهد ماند. باید اعتراف کنیم که میلان بد چیده شد و نتایج ضعیف این فصل به همین موضوع بر می گردد.

او افزود: اصلا درباره اخراج سیدورف فکر نکرده ایم، چرا که بدون شک او فصل آینده سرمربی میلان خواهد بود.

میلان در جدول رده بندی رقابت های سری A با ۳۵ امتیاز در رده یازدهم قرار دارد.