به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:علی پروینپس از جلسه پیشکسوتانپرسپولیسبا امیررضا خادم گفت: خوشحالم که آقای خادم این جلسه را تشکیل داد. ما حدود یک ماه است که به دنبال حل کردن مشکلات باشگاه هستیم. خادم کاملا در جریان مسئله بانک قرض الحسنه ای که قرار است ۱۲ میلیارد تومان به ما بدهد قرار دارد.

وی ادامه داد: ۲ میلیارد تومان گرفتیم و آن را به کسانی دادیم که حقوق نگرفته بودند. همچنین ۳۵۰ میلیون تومان هزینه خودروی بازیکنان شد. پرسپولیس مقداری پول در بانک رسالت دارد که می خواستیم آن را به بازیکنان بدهیم اما گفتند صبر کنید. اکنون دست ما بسته شده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت: به بدهی های قبلی کاری ندارم. تمامی حرفم این است که فعلا این مشکل را حل کنیم. اگر تا آخر سال نتوانیم این مشکل را برطرف کنیم شاید دیگر ماندن من در باشگاه به صلاح نباشد.

از سوی دیگر در نشست مذکور مقرر شد تا ۲۷ اسفند باشگاه پرسپولیس دو پیشکسوت خود را با هماهنگی وزارت ورزش برای اضافه شدن به هیات مدیره انتخاب کند تا در آغاز سال جدید، از میان ۵ عضو قبلی هیات مدیره(اکبری، نامی، پروین، جمشیدی و رویانیان) و دو عضو جدید، مدیرعامل باشگاه انتخاب شود.

طبق گفته مسئولان وزارت ورزش در حال حاضر علی پروین سرپرست مدیرعاملی باشگاه است و مدیرعامل از بین ۷ عضو مذکور در سال ۹۳ انتخاب می شود.