به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:سیدجلال حسینیدرباره سال ۹۲ و ارزیابی اش از شرایط خود در این سال اظهار کرد: خدا را شکر سال خوبی داشتم. روزهای خوبی با پرسپولیس و هوادارانش داشتم و در حال حاضر امید زیادی برای قهرمانی داریم. اگرچه مشکلات زیادی هم در طول فصل گریبان گیرمان شد و همه آرزو داشتیم پرسپولیس با شرایط بهتری روبرو می شد.
او ادامه داد: سه بازی تا پایان فصل باقی مانده و امیدواریم که بتوانیم با کسب بهترین نتایج قهرمانی را به هواداران هدیه کنیم. آرزوی من در سال ۹۳ قهرمانی پرسپولیس است و اینکه هواداران خود را بعد از مدت ها خوشحال کنیم. امیدوارم سال جدید برای همه ایرانی ها سال خوب و همراه با شادی باشد.

مدافعپرسپولیسدرباره آخرین وضعیت مصدومیت خود نیز گفت: دیروز دوباره MRI گرفتم و فعلا شرایط خوب است. فکر می کنم از امروز در تمرین های گروهی شرکت می کنم و مشکل خاصی برای سه بازی نهایی پرسپولیس ندارم.

حسینی درباره اردوی پرسپولیس در مازندران و تاثیرش در عملکرد این تیم برای ادامه فصل گفت: اردوی خیلی خوبی بود که با تشخیص کادر فنی در شمال کشور برگزار شد و فکر می کنم می توانیم نتیجه آن را در سه بازی آخر ببینیم. امیدوارم در چند روز باقی مانده هم که در تهران تمرین می کنیم بتوانیم با حضور هواداران و حمایت هایشان با روحیه خوب به استقبال سه بازی نهایی برویم.

او همچنین درباره مشکلات مالی پرسپولیس گفت: همه بازیکنان هنوز مشکل دارند. ما هنوز پولی ندیده ایم و مشکلات پابرجاست. متاسفانه به باشگاه کمکی نمی شود و توپ را در زمین بازیکنان می اندازند و می گویند بازیکنان فلان و بهمان هستند. کافی است یک بار خودشان را جای ما بگذارند. بخش زیادی از قراردادمان را نگرفته ایم و در آستانه سال جدید دست مان خالی است. فعلا هم خبری از پول نیست. فقط امیدوارم که در فصل بعد شاهد این مسائل نباشیم.