به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: مقداد نجف نژاد در خصوص باختاستقلالدر هفته دوملیگ قهرمانان آسیامقابل الریان قطر گفت: همه دیدند که در حالی که ما استحقاق برد داشتیم اما دو بازی مان را باختیم که باید تجدید قوایی برای بازیکنان صورت بگیرد و در بعضی مسائل تجدید نظر شود تا در ۴ بازی آینده استقلال به موفقیت برسد چرا که استقلال تیم مقتدری برای این تیم به حساب می آید.
وی در پاسخ به این سؤال که منظورش از تجدید نظر در بعضی مسائل چیست و آیا مخاطب این حرف او امیر قلعه نویی است، پاسخ داد: ما از سرمربی تیم مان حمایت قاطع و کاملی داریم اما شاید لازم باشد قلعه نویی در شیوه های فنی تیم تغییراتی دهد تا با بازیکنان خوبی که داریم بتوانیم به موفقیت برسیم چرا که ما در همه پست ها بازیکنان مطرحی داریم.

رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال در ادامه درباره اینکه قلعه نویی چندی پیش از بازیکنان موجود در استقلال صحبت کرده بود و اعلام کرده بود دستش خالی است اما او اعتقاد دارد که در استقلال همه بازیکنان باکیفیت و خوب هستند و این تناقض ناشی از چیست، افزود: شاید در بعضی پست ها به بعضی بازیکنان نقدهایی وارد باشد اما در همان پست ها هم بازیکنانی داریم که اگر به آنها بها داده شود این قابلیت را دارند که بتوانند باعثموفقیت استقلال شوند. حضور برهانی، قاضی، کبه و… باعثشده تا خط حمله فوق العاده ای داشته باشیم اما فعلا در مدار بدشانسی هستیم و با اینکه در بازی با الشباب و الریان میدان دار بودیم اما نتوانستیم برنده شویم.

نجف نژاد در مورد اینکه در خصوص قلعه نویی گفته می شود او در ایران فقط خوب نتیجه می گیرد و خارج از ایران نمی تواند موفق باشد، تصریح کرد: این طور نیست چرا که ما در لیگ قهرمانان سال گذشته حتی شانس قهرمانی داشتیم اما در کره جنوبی بدشانسی آوردیم. قلعه نویی مربی توانمندی است اما گاهی مسائل دست به دست هم می دهد و یک غفلت کوچک باعثمی شود نتیجه نگیریم.

وی با بیان اینکه رحمتی را مقصر باخت به الریان نمی داند، اظهار داشت: او در خیلی بازی ها موقعیت های صد در صد گل را از حریف گرفته اما فوتبال ورزش ثانیه هاست و شاید در یک ثانیه اتفاقی بیفتد اما اگر شما در ایران یک همه پرسی برگزار کنید قطعا انتخاب همه مردم ایران به عنوان بهترین دروازه بان مهدی رحمتی است.

رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا قلعه نویی را برای لیگ آینده در استقلال حفظ می کنید، افزود: صد در صد او را نگه می داریم. شاید در آخر فصل شاکله کلی تیم حفظ شود اما بعضی از بازیکنان را تغییر می دهیم.

نجف نژاد در خصوص بودجه سال آینده استقلال هم تصریح کرد: در بودجه سال ۹۳ همانند بودجه ۹۲ قصد داریم نسبت به سایر تیم های مدعی ۲۰ درصد بودجه مان را پایین تر نگه داریم. امسال هم این کار را انجام می دهیم و قصد داریم این کار را ادامه دهیم.

وی در مورد اینکه اقتصاد مقاومتی در باشگاه استقلال لحاظ می شود، افزود: ما پارسال هم اقتصاد مقاومتی را در بودجه تیم لحاظ کردیم و برای سال آینده هم این کار را انجام خواهیم داد.

رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال در مورد دزدیده شدن اتومبیل مدیرعامل این باشگاه گفت: من در جریان این موضوع نیستم و بهتر است از خود آقای فتح الله زاده در این باره سؤال بپرسید.

نجف نژاد در خصوص اینکه اگر استقلال در آسیا حذف شود و نتواند در لیگ برتر سهمیه آسیایی بگیرد آیا با همین کادر فنی لیگ سال آینده را شروع می کنید، اظهار داشت: ما در حال حاضر برای اول شدن در لیگ مشغول برنامه ریزی هستیم و گرنه قطعا سهمیه آسیایی را می گیریم.

وی درباره صحبت های فتح الله زاده که گفته بود در پایان فصل از مدیرعاملی استقلال کنار می رود، گفت: ما نظر دیگری جز ایشان برای مدیرعاملی نداریم و از ایشان حمایت می کنیم وصحبتی در این باره در هیأت مدیره نشده است.

رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال در پایان درباره دیدار این هفته این تیم مقابل الجزیره امارات در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: الجزیره را می بریم تا از همین بازی نتایج بد را جبران کنیم البته می دانیم که این تیم، تیم قوی است اما استقلال همیشه مقابل تیم های قوی محکم تر بازی می کند.