به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: هفته سی املیگ برترانگلیس فردا(یکشنبه) با دیدار حساسمنچستریونایتدو لیورپول پیگیری می شود. لیورپول تلاش می کند تا فاصله اش را با چلسی صدرنشین کم کند و منچستریونایتد نیز تلاش دارد بتواند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا کسب کند.

دیوید مویس، سرمربی منچستریونایتد در آستانه بازی حساس تیمش برابر لیورپول گفت: همه می دانند که شرایط خوبی در لیگ برتر نداریم اما امیدواریم بتوانیم در این بازی مهم سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم. در ۲۰ روز آینده دیدارهای حساسی پیش رو داریم. انگیزه ما این است که بازی به بازی بهتر شویم و نتایج بهتری کسب کنیم.

سرمربی منچستریونایتد در ادامه گفت: غیر از بازی با المپیاکوس در تمام دیدارهای گذشته مان پیشرفت داشتیم. من این پیشرفت را در تمرینات تیم و در بازیکنان می بینم. شاگردانم انگیزه زیادی برای جبران نتایج اول فصل دارند.

روبین فان پرسی، مهاجم هلندی روز گذشته در تمرین های تیمش شرکت کرد تا شایعات رفتن از منچستریونایتد را به حداقل برساند.

سرمربی منچستریونایتد درباره مهاجم هلندی تیمش گفت: فان پرسی از بودن در منچستر خوشحال است و ما نیز از این که او را در بین خود می بینیم، افتخار می کنیم. دو، سه سال از قرارداد او با منچستریونایتد باقی مانده است و مطمئنم که در بین ما خواهد ماند. بارها گفته ام که با حضور رونی و فان پرسی بهترین مهاجمان را در انگلیس داریم. هر دوی آنها قادر هستند به تنهایی سرنوشت یک دیدار را عوض کنند.

منچستریونایتد که با یک بازی بیشتر در رده ششم لیگ برتر انگلیس قرار دارد، یکشنبه در ورزشگاه اولدترافورد میزبان لیورپول است و چهارشنبه در لیگ قهرمانان اروپا دیدار برگشت خود را برابر المپیاکوس برگزار خواهد کرد. منچستر در دیدار رفت با دو گل از حریف یونانی شکست خورد.