به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: رسانه های ایتالیایی در یکی، دو روز اخیر از پیوستن چزارهپراندلیبهتاتنهامبعد از جام جهانی خبر دادند. این در حالی است که خود او چنین خبری را تکذیب کرد.

پراندلی در گفت وگویی که با بی بی سی داشت، گفت: بعضی ها می گویند که حضور فرانکو بالدینی در مدیریت تاتنهام باعثمی شود تا من به این تیم بروم. نمی دانم چرا چنین سخنانی مطرح می شود. این کاملا غیرمنطقی است. چه بسا در آینده بالدینی به یک تیم دسته سومی برود آن وقت می گویند من به آن تیم می روم.

او افزود: اگر با فدراسیون فوتبال ایتالیا به توافق برسم بسیار خوب خواهد بود و بعد از جام جهانی نیز همچنان در نیمکت ایتالیا می مانم. شک نکنید چنانچه با سران فدراسیون فوتبال ایتالیا برای قراردادم به توافق نرسم در خانه خواهم نشست و دیگر مربی تیمی نخواهم شد. اولویت من نیمکت تیم ملی فوتبال ایتالیا است.

پراندلی در پایان سخنان خود گفت: فدراسیون فوتبال ایتالیا حتی قبل از شروع جام جهانی می خواهد قرارداد مرا تمدید کند. این برای من بسیار خوشحال کننده است. تاکنون سابقه نداشته است که فدراسیون فوتبال قبل از توجه به عملکرد مربی در جام جهانی پیشنهاد تمدید قرارداد به او بدهد. این نشان می دهد که من در تیم ملی عملکرد خوبی داشته ام و همه چیز به خوبی پیش می رود. از حضور در نیمکت ایتالیا بسیار خوشحال هستم. امیدوارم که در جام جهانی هم نتایج خوبی را کسب کنیم.

تیم ملی فوتبال ایتالیا در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل با تیم های انگلیس، اروگوئه و کاستاریکا همگروه است که در نخستین بازی خود به مصاف انگلیس می رود.