به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: اتحادیه فوتبال انگلیس(FA) دنیل استوریج، مهاجم ملی پوش تیم فوتبال لیورپول و سام آلاردایس، سرمربی وستهام را به ترتیب به عنوان بهترین بازیکن و بهترین مربی ماه فوریه ۲۰۱۴لیگ برتر انگلیسمعرفی کرد.
دنیل استوریج در ماه فوریه ۵ گل برای لیورپولی ها به ثمر رساند و ۲ پاس گل هم برای هم تیم هایش ساخت. استوریج با گل هایی که برای بندرنشینان به ثمر رساند باعثشد تا شاگردان برندان راجرز در ۴ بازی خود در ماه گذشته میلادی ۳ پیروزی به دست بیاورند. یکی از گلزنی های وی در پیروزی ۵ بر یک لیورپول مقابل آرسنال در ورزشگاه آنفیلد بود.

این مهاجم ۲۴ ساله همچنین در دیدارهای خارج از خانه لیورپول مقابل وست برومویچ و فولام نیز موفق به گلزنی شد و در بازی مقابل سوانزی هم ۲ گل به ثمر رساند. گل هایی که وی در ماه گذشته برای لیورپول به ثمر رساند باعثشد تا بندرنشینان بار دیگر به کورس قهرمانی بازگردند. شاگردان برندان راجرز در حال حاضر با یک بازی کمتر و ۷ امتیاز اختلاف در رده دوم جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس و پشت سر چلسی ۶۶ امتیازی قرار دارند.
سام آلاردایس هم در ماه فوریه به همراه وستهام ۴ پیروزی متوالی کسب کرد. وستهام با هدایت این سرمربی ۵۹ ساله موفق شد تیم های سوانزی، آستون ویلا، نوریچ سیتی و ساوتهمپتون را شکست دهد و به رده دهم جدول رده بندی لیگ برتر برسد.