به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:سید مهدی رحمتیاظهار داشت: در همین ابتدای صحبت هایم باید از همه مربیان، بازیکنان و هم تیمی هایم و همچنین هواداران واقعیاستقلالعذر خواهی کنم و اعتراف می کنم دیشب تلخ ترین شب زندگی ام بود.

وی افزود: دیشب شب من نبود و متاسفانه هر چه از دقایق بازی می گذشت خود را بیشتر مدیون مردم و بازیکنان و طرفداران استقلال دیدم. می دانم فوتبالدوستان ابرانی از باخت مقابل تیم های ایرانی ناراحت می شوند که به همین دلیل از طرفداران استقلال عذر می خواهم.

دروازه بان تیم استقلال در خصوص اینکه بعد از بازی واکنش هم تیمی هایش چه بود تصریح کرد: بعد از اینکه بازی تمام شد قلعه نویی در رختکن گفت فوتبال همین است و اشکالی ندارد او می گفت فدای سرت که این اتفاق افتاد. بازیکنان نیز خیلی ناراحت بودند و حتی به من دلداری دادند که این موضوع ناراحتی من را دوچندان کرد. آنها هر چه تلاش کردند من زحماتشان را بر باد دادم و حالا هم از این طریق از آنها عذر خواهی کرده و قول می دهم تمام تلاشم را برای صعود استقلال به دور بعد بازی ها انجام بدهم.

رحمتی در پایان گفت: فوتبال همین است ولی من یاد گرفته ام که احساس مسئولیت داشته باشم. وقتی زحمت هم تیمی هایم را بر باد دادم باید این شهامت را داشته باشم که از همه عذر خواهی کنم و ترسی هم از این موضوع ندارم. فقط امیدوارم خدا به من عزت بدهد تا رفتار پهلوانانه مربیان، بازیکنان و تمامی ارکان باشگاه استقلال را جبران کنم.

تیم فوتبال استقلال شب گذشته در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الریان قطر متحمل شکست یک بر صفر شد.