به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: فردا شب در پایتخت فرانسه، سن ژرمنی ها میزبانبایرلورکوزندر دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهاییلیگ قهرمانان اروپاهستند. در بازی رفت میزبان توانست در ورزشگاه بای آره نا ۴ بر صفر حریف ژرمنی را مغلوب کرده تا برای بازی برگشت در حاشیه امنیت زیاد باشد. از این رو به گمان بسیاری و از جمله شخص لوران بلان، متمول های لوشامپیونه در عمل به دور یک چهارم نهایی صعود کرده اند.

این مربی در مورد رویارویی احتمالی با بایرن(باوارایی ها) تحت امر پپ گواردیولا در مرحله بعد اظهار داشت: فکر می کنم تقریبا به دور یک چهارم نهایی رسیده ایم. هر چند که نباید مغرور باشیم و در بازی برگشت فرصت خودنمایی به لورکوزنی ها بدهیم اما برای دور بعد هیچ علاقه ای ندارم که با بایرن مونیخ روبه رو شویم.

بلان افزود: ۴،۵ سال قبل بایرن هر چند دو بار به فینال رسید، اما اینقدر خوب نبود که جزو ۴ تیم برتر قاره باشد. با توجه به همه عوامل، فکر می کنم بایرن کنونی، تیمی بس قدرتمند است که هیچ حریفی دوست ندارد با آن روبه رو شود. سن ژرمن هم ترجیح می دهد با تیمی دیگر در مرحله بعد مواجه شود.

وی ادامه داد: البته ما نمی توانیم در قرعه کشی دور بعد حریف مان را خودمان تعیین کنیم اما به اعتقاد من قوی ترین تیم های کنونی اروپا بعد از بایرن، بارسلونا و رئال مادرید هستند.