به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: بختیار رحمانی در مورد دیدارفولاد خوزستانبا الفتح عربستان اظهار داشت: تمامی بازی هایلیگ قهرمانانسخت است و حریف آسانی وجود ندارد. ما در اولین بازی یک امتیاز از تیم قطری گرفتیم اما داستان بازی های خانگی فرق دارد و باید برای بالا بردن شانس صعودمان، ۳ امتیاز این بازی را بگیریم. فردا منتظر ۵۰ هزار نفر هستیم تا فولاد را حمایت کنند، چرا که برای شکست حریف عربستانی به حمایت هواداران نیاز داریم.
وی در خصوص شرایط تیم الفتح عربستان گفت: الفتح تیمی پرقدرت است که به رقابت های لیگ قهرمانان راه پیدا کرده است. معمولاً تیم های عربی باهوش بازی می کنند و ما نباید تمرکزمان را از دست بدهیم. در این بازی باید چهره ای تهاجمی داشته باشیم هر چند که باید حواس مان به ضدحملات تیم الفتح هم باشد. من خوش بین هستم که در زمین خودمان الفتح را شکست خواهیم داد.

کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد شرایط این تیم در لیگ برتر و رقابتش با استقلال خاطر نشان کرد: جدا از ما و استقلال، ۳ تیم دیگر هم برای قهرمانی تلاش می کنند. با این حال معتقدم شانس ۳ تیم دیگر نسبت به استقلال و فولاد کمتر است. بازی ما و استقلال یک فینال است و هر تیمی برنده شود قهرمان خواهد شد. ما میزبان هستیم و باید نهایت استفاده را از امتیاز میزبانی ببریم. استقلال می داند که در اهواز کار سختی در پیش دارد.

رحمانی در مورد وضعیتش در تیم ملی و اینکه فکر می کند همراه با تیم ملی به جام جهانی برود، تصریح کرد: هر بازیکنی آرزوی بازی در جام جهانی را دارد. من هم دوست دارم همراه با تیم ملی به برزیل بروم و امیدوارم نظر کی روش را جلب کنم. البته می دانم کار سختی دارم و باید با دیگر بازیکنان رقابت کنم. با این حال ناامید نیستم.