به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: مهدی محمدنبی در پایان مراسم انتخاب برترین ورزشکاران سال ۹۲ در خصوص برگزاری بازی های تدارکاتی برایتیم ملیگفت: تقریباً ۷ بازی تدارکاتی برای تیم ملی در نظر گرفته ایم که این بازی ها در پایان لیگ که فروردین ماه خواهد بود، برگزار می شود.
وی ادامه داد: ۴ بازی خوب با تیم های آفریقای جنوبی داریم، یک بازی با بلاروس خواهیم داشت، در یک بازی هم به مصاف مونته نگرو می رویم و سپس یک بازی برابر ترینیداد و توباگو برگزار می کنیم و بعد به مصافآنگولامی رویم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره دستیارانکی روشپس از رفتن سیموئل و امید نمازی گفت: دیروز با کی روش و کفاشیان جلسه ای داشتیم و کی روش در حال بررسی گزینه هایش است و به موقع به ما اعلام خواهد کرد. البته باید بگویم که او دو دستیار برزیلی به ما اضافه می کند که از اردوی آفریقای جنوبی به ما ملحق می شوند اما درباره دستیار ایرانی باید بگویم که او هیچ اسمی از کسی نبرده است.

نبی در پاسخ به این سؤال که وقتی ما با تیم ملی آرژانتین بازی داریم آیا منطقی است که مربی آرژانتینی در تیم ما باشد، اظهار داشت: او فیزیوتراپ است و در ضمن در باشگاه کرنتیناد مشغول به کار است.