به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: پیام صادقیانپس از حرف و حدیث‌های فراوان بالاخره به اردویتیم‌ملیدعوت شد. او حالا امیدوار است در بازی‌های آینده هم دعوت شود و سرانجام با تیم‌ملی به جام‌جهانی‌ برود. صادقیان درباره حضورش در تیم‌ملی، بازی مقابل کویت و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ می‌دهد.

- بازی با گینه چطور بود، آیا واقعاً گینه ماکتی از نیجریه بود؟

بالاخره تیم‌های آفریقایی شبیه هم بازی می‌کنند. باخت مقابل گینه به نظرم به هیچ‌عنوان مهم نبود ما به دنبال این بودیم تا تجربه‌ای قبل از بازی با نیجریه از بازی با تیم‌های آفریقایی داشته باشیم و به همین دلیل فکر می‌کنم که گینه تیم بدی نبود. البته نیجریه ۹۰ درصد از بازیکنانش در تیم‌های بزرگ دنیا توپ می‌زنند و در اروپا تأثیرگذارند. آنها تیمی بسیار حرفه‌ای و معروف هستند و بازیکنان سطح بالایی دارند البته گینه هم دست‌کمی از آنها نداشت.

- یعنی در حد نیجریه بود؟

شما اسامی تیم‌ملی گینه را نگاه کنید. آنها بازیکنان کوچکی نبودند اما ما در نیمه دوم گینه را اذیت کردیم، موقعیت خلق کردیم و حتی توپ را به تیر دروازه حریف زدیم. نتیجه بازی اصلاً برای ما مهم نبود.

- آیا در لیست بعدی کروش هستی؟

سرنوشت دست خداست. من با تمام وجود تلاش می‌کنم و سعی می‌کنم بهترین عملکردم را در سه بازی آینده پرسپولیس داشته باشم. ان‌شاءا… کار خودم را انجام بدهم و رو به جلو حرکت کنم تا در لیست کروش باشم.

- حتماً آرزویت حضور در جام جهانی‌ است؟

بله اما راستش را بخواهید فقط یکی از آرزوهایم حضور در جام جهانی‌ است. بقیه آرزوهایم حضور در اروپاست و قطعاً برای این موضوع برنامه دارم. ۲ یا ۳ پیشنهاد خوب دارم اما همه‌چیز را به آخر فصل موکول کرده‌ام. البته پیشنهادهایم بسیار جدی است ولی ان‌شاءا… بعداً برایش تصمیم می‌گیرم.

- نظرت در مورد اردوی پرسپولیس در مازندران و ارمنستان چیست؟

ما نیاز به بازی تدارکاتی داریم چون نباید از شرایط ایده‌آل خارج شویم. مطمئن باشید این اردو می‌تواند در سه بازی آینده به پرسپولیس کمک کند. ما سه بازی بسیار حساس و حیاتی داریم و این سه بازی برای ما مرگ و زندگی است.