آخرین تمرین آبی پوشان پیش از عزیمت به قطر برای دیدار با الریان از ساعت ۱۱ صبح امروز در زمین شماره ۲ مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

سرمربی استقلال در این تمرین با جدیت نکات موردنظر را به آبی پوشان بیان کرد. او که با لباس ورزشی در تمرین حضور یافته بود در آغاز تمرین به مدت ۵ دقیقه با آبی پوشان صحبت کرد.

وی سپس درباره بازی استقلال با الشباب صحبت کرد.

سرمربی استقلال خطاب به آبی پوشان گفت: همیشه گفته ام فاصله میان خط دفاع و هافبک نباید زیاد شود. این در حالی است که در بازی الشباب فاصله زیادی میان بازیکنان خط دفاعی و هافبک ها وجود داشت و همین مساله باعثبروز مشکلات شد.

قلعه نوعی همچنین درباره نحوه استقرار بازیکنان هم توضیحاتی ارائه کرد.

*محمد مهدی نظری و آندرانیک تیموریان غایبان تمرین بودند. نظری روز شنبه دچار آسیب دیدگی شد و امروز به کلینیک رفت تا تحت درمان قرار بگیرد.

*ضربه به چارچوب یکی از بخش های اصلی تمرین امروز استقلال بود.

*ووشوکاران چینی که در ایران به سر می برند، امروز هم تماشاگر تمرین استقلال بودند.

*پس از گذشت ۲۰ دقیقه از آغاز تمرین، اجازه ورود هواداران به داخل مجموعه از سوی حراست آزادی داده شد. این در حالی است که میرشاد ماجدی در هنگامیکه قصد داشت وارد مجموعه شود متوجه حضور یک هوادار مسن شد و به همین دلیل او را سوار بر اتومبیل خود کرد.

*در تمرین امروز استقلال؛ همه بازیکنان در کار گروهی شرکت کردند.

*چند تن از هواداران تیم تراکتورسازی در مجموعه ورزشی آزادی حضور داشتند. گروهی از این طرفداران در حالیکه پرچم تراکتور را هم در دست داشتند، دقایقی از تمرین استقلال را نظاره کردند.

*بخش دیگری از تمرین زدن ضربات کرنر از جناح چپ بود. در این بخش، پژمان نوری و ایمان مبعلی توپ را روی دروازه می ریختند.

*خسرو حیدری در دقایق پایانی تمرین به صورت اختصاصی زیر نظر ستار همدانی تمرین کرد.