به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:تمرینشنبهاستقلالساعت ۱۶:۳۰ با حضور همه اعضای کادر فنی این تیم برگزار شد.

پیش از آغاز این تمرین پژمان نوری که فرزندش را معمولا به تمرین‌های این تیم می‌آورد، به دنبال او می‌گشت. گم شدن پسر پژمان نوری سوژه پیش از تمرین آبی‌پوشان بود هرچند که دقایقی پس از گشتن افراد مختلف برای پیدا کردن فرزند پژمان نوری مشخص شد او در گوشه‌ای از زمین شماره ۲ آزادی در حال دویدن با توپ است.

بخش نخست تمرین استقلال را دویدن و در ادامه پاسکاری مورب تشکیل داد. در ابتدای تمرین دروازه‌بان‌های استقلال می‌خواستند تمرین‌های اختصاصی‌شان را برگزار کنند اما به دلیل کمبود توپ این اتفاق رخ نداد. مهدی رحمتی در اعتراض به این قضیه، خطاب به ستار همدانی، مربی این تیم گفت: اگر می‌خواهید کمی تخمه بدهید تا اینجا بشکنیم و همین چند توپ جلوی ما را برای تمرین خودتان بردارید. هرچند فاصله ستار همدانی ومهدی رحمتیبه اندازه‌ای بود که شاید مربی استقلال اعتراض دروازه‌بان تیمش را نشنیده باشد.

کشتی‌گیران تیم ملی نوجوانان از حاضران تمرین امروز بودند که در پیست دوومیدانی زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی به دویدن و تست آمادگی جسمانی مشغول شدند.

بخش اصلی و پایانی تمرین دیروز استقلال را فوتبال گل کوچک تشکیل داد که اعضای کادر فنی استقلال بر آن نظارت ویژه‌ای داشتند. هاشم بیگ‌زاده و احمد جمشیدیان در تمرین امروز مشغول تمرین‌های اختصاصی با حاج قاسم بدنساز این تیم بودند. دکتر ستوده وضعیت پزشکی بازیکنان استقلال را برای دقایقی به امیر قلعه‌نویی گفت.

در بخشی از تمرین استقلال، علیرضا نیکبخت واحدی برخورد نسبتا شدیدی با آرش برهانی داشت اما مهاجم استقلال آسیبی جدی ندید با این حال نیکبخت واحدی تا دقایقی هر بار به کنار برهانی می‌رسید از او بابت تکلش عذرخواهی می‌کرد و البته آرش برهانی هم با گفتن اینکه چیز خاصی اتفاق نیفتاده تلاش می‌کرد تا نگرانی نیکبخت را برطرف کند.

در اواخر تمرین استقلال، محمد مهدی نظری به شدت آسیب دید و نتوانست به کار ادامه دهد. شاید این بازیکن دیدار تیمش برابر الریان را به دلیل مصدومیت از دست بدهد.

تمرین استقلال ساعت ۱۷:۳۰ به پایان رسید.