به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: احمدرضاعابدزادهدر گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت:پرسپولیس۳ بازی مهم در پیش دارد که در این ۳ بازی مهم ترین مسئله کسب سهمیه حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیاست. پرسپولیس با این سابقه حتماً باید در رقابت های بین المللی حضور داشته باشد و فکر می کنم با تیم خوبی که درست شده است، با کسب ۳ پیروزی شانس قهرمانی خواهیم داشت.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی حتی نفت و سپاهان که در مکان های چهارم و پنجم جدول قرار دارند، از شانس خوبی برخوردارند. به نظرم از این ۵ تیم، هر یک در این ۳ بازی، یک مساوی هم بدهد از کورس خارج می شود. فکر می کنم پرسپولیس شانس بالایی برای قهرمانی دارد. نسبت به سایر رقبا، حریفان پرسپولیس از نظر پتانسیل تیمی شرایطی دارند که می توان از آنها استفاده کرد. البته نه اینکه کار ساده ای باشد. بازی های پرسپولیس سخت است. هر ۳ حریف پرسپولیس برای حفظ خود در لیگ برتر و حفظ اعتبارشان بازی می کنند ولی اگر بچه ها با هوش عمل کنند و در این مدت روی هدف شان تمرکز کنند، می توانند ۳ بازی را ببرند.

سنگربان پیشین پرسپولیس و تیم ملی درباره آینده حرفه ای امیر عابدزاده در پرسپولیس خاطرنشان کرد: او را از بچگی تمرین دادم و اصول کار را به خوبی آموخته است. اعتقاد دارم اگر تلاش خودش را ادامه بدهد آینده خوبی دارد ولی این خود اوست که تصمیم می گیرد. به او مشورت می دهم اما مجبورش نمی کنم کاری انجام بدهد. هیچ کس را نباید مجبور کرد. او در حال حاضر فقط به فکر پرسپولیس است. تمام تمرکزش روی تیم، کسب سهمیه و قهرمانی همراه تیم است.

عابدزاده درباره ارزیابی خود از شرایط تیم ملی تصریح کرد: نباید براساس یک بازی، قضاوت کرد. نه درباره مربی و تیم و نه در مورد عملکرد بازیکنان و به عنوان مثال دروازه بان! برای تحلیل کردن باید مجموعه ای از بازی ها را ببینید. الان همین که بعد از یک دوره غیبت به این خوبی به جام جهانی رفتیم، خوب است. حداقل اینکه مردم خیلی خوشحال شدند. این خوشحالی ارزش دارد، اما اگر قرار باشد در جام جهانی کار خاصی بکنید، باید حداقل ۱۰ بازی تدارکاتی داشته باشید. باید اینطور باشد که همه بخواهند تیم بالاتر برود، نه اینکه از قبل مشخص کنند، سقف کار همین است و تکلیف تیم قبل از شروع مسابقات روشن شود.