ملت ایران: آیتور کارانکا، کمک مربی رئال، از احتمال پیوستنگرت بیل، ستاره تاتنهام، به این باشگاه در تابستان آینده اظهار بی اطلاعی کرد.

این ملی پوش اهل ولز در رقابت های این فصل از آمادگی بسیار خوبی برخوردار بود و نمایش های خوب او باعثشده تا شایعات زیادی در مورد پیوستن او به باشگاه های بزرگ اروپایی منتشر شود

اما کارانکا از اظهار نظر در مورد اینکه آیا رئال در پایان فصل برای خرید این بازیکن اقدام خواهد کرد یا خیر، خودداری کرد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت: " بیل بازیکن تیم دیگری است و من نمی توانم در مورد او صحبت کنم. البته او بازیکن باکلاسی است. "

په په، مدافع رئال، در چند دیدار اخیر، جایگاهش در ترکیب اصلی را به رافائل واران واگذار کرد اما کارانکا معتقد است که این ملی پوش پرتغالی همچنان بازیکن مهمی برای این تیم است.

" په په بازیکن خیلی مهمی برای ماست و همچنان مهم خواهد بود. او هنوز به طور کامل از مصدومیت بهبود پیدا نکرده است. اگر کسی به خاطر بازی های خوب واران خوشحال شده باشد، او په په است. "

رئال در حال حاضر با ۱۳ امتیاز اختلاف نسبت به بارسا، در رتبه سوم جدول لالیگا قرار دارند و کارانکا معتقد است رسیدن به رتبه دوم، هدف واقع بینانه تری برای تیمش است.

" قهرمانی در لالیگا تقریبا غیرممکن است. ما باید روی رسیدن به رتبه دوم تمرکز کنیم. "

رئال که این هفته مقابل سلتاویگو قرار خواهد گرفت، تنها دو امتیاز با رقیب همشهری، اتلتیکو مادرید، در رتبه دوم جدول، فاصله دارد.

گل