ملت ایران:جیمز میلنر، هافبکمنچسترسیتی، اعلام کرد که دلش برای ماریو بالوتلی، هم تیمی سابقش که راهی میلان شده، تنگ شده است.

این ملی پوش ایتالیایی که به خاطر جنجال سازی هایش مورد توجه رسانه های انگلیسی قرار داشت، در ژانویه گذشته با انتقالی ۲۲ میلیون پوندی راهی میلان شد.

میلنر هم تایید کرد که بعضی از کارهای بالوتلی موجب عصبانیت هم تیمی هایش می شد اما معتقد است که نمی توان از سوپر ماریو متنفر بود.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت: " دلم برای او تنگ کرده است. او دیوانه بود؛ دوست داشت در مرکز توجه باشد و گاهی مثل این بود که یک بازیکن ۱۲ ساله در رختکن داریم.

اما او پسر خوب و بی آزاری بود. امیدوارم در میلان خوب کار کند. او توانایی اش را دارد و امیدوارم بتواند در فوتبال خودش را ثابت کند.
هرچند گاهی اوقات کارهای دیوانه کننده ای انجام می داد، اما دشوار است که از او متنفر بود. اگر کار اشتباهی انجام می داد، خیلی زود خودش می آمد و عذرخواهی می کرد. "

باید همیشه او را مشغول نگه می داشتیم. یک بار برای مراسم کریسمس، چند کودک به زمین تمرین آمده بودند و او برای اینکه نوبت اش شود، باید یک ساعت و نیم صبر می کرد.

با خودمان فکر کردیم چکار کنیم که او دردسر درست نکند. جو هارت کنار او نشست و ۲۰ دقیقه با او صحبت کرد؛ بعد از آن هم یک نفر یک آی پاد به او داد تا " انگری برد " بازی کند.

تا وقتی نوبت ملاقات او با بچه ها شود، او را سرگرم نگه داشتیم اما وقتی نوبت او شد، از همه بهتر با بچه ها برخورد کرد. "