ملت ایران:باشگاه منچستریونایتد قصد داردزلاتان ابراهیموویچ، ستاره سوئدی پاری سن ژرمن را به خدمت بگیرند؛ البته آنها برای رسیدن به این هدف باید با یوونتوس رقابت کنند.

به گزارش نشریه اکسپرس، زلاتان چندان از زندگی در فرانسه راضی نیست و به همین دلیل قصد دارد در تابستان آینده راهی یک لیگ دیگر شود.

گفته می شود نمایندگان باشگاه منچستریونایتد تماس هایی با مدیربرنامه های زلاتان داشته اند و با او در مورد شرایط به خدمت گرفتن این بازیکن صحبت کرده اند.

این در حالی است که یوونتوس، باشگاهی که زلاتان بین سال های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۶ در آن بازی کرد، هم به شدت به دنبال به خدمت گرفتن اوست و گفته می شود احتمال زیادی وجود دارد که این بازیکن به تورین برگردد.

البته فرگوسن هم اکنون هم مهاجمان بسیار خوبی مانند فن پرسی و رونی را در ترکیب تیمش دارد که رقابت فشرده ای برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی دارند.

نیمکت نشینی رونی در دیدار مقابل رئال مادرید، شایعات زیادی در مورد جدایی او از این باشگاه به وجود آورد و از پاری سن ژرمن به عنوان یکی از مقصدهای احتمالی او نام برده می شود. به ویژه اگر زلاتان بخواهد این باشگاه را ترک کند، رونی می تواند گزینه مناسبی برای جانشینی او باشد.

زلاتان که در طول دوران حرفه ای اش در ۷ کشور مختلف بازی کرد، در تابستان گذشته از میلان به پی اس جی پیوست.

گل