ملت ایران:یحیی گل‌محمدی طی سه چهار بازی اخیر از زوج محبوب علی دایی یعنی غلامرضا رضایی - هادی نوروزی در خط حمله تیمش استفاده می‌کرد اما ظاهرا قرار است در مصاف با تیم دایی این ترکیب دچار تغییراتی شود.

نوروزی بعد از درخشش در مصاف با گهر فیکس شد و در دیدار با سپاهان تک‌گل سه امتیازی تیمش را به ثمر رساند اما در دیدار مقابل آلومینیوم، سایپا و ذوب‌آهن خوب کار نکرد تا احتمالا در بازی فردا جای خود را به کریم انصاری‌فرد بدهد.

انصاری‌فردکه در سه بازی اخیر تیمش نیمکت‌نشین بوده و در نیمه دوم به بازی آمده به خاطر بازی خوب و تلاش موثر در ۳۰ دقیقه وقت اضافه بازی با ذوب‌آهن و احتمالا پاس گلی که در دیدار با سایپا داد فیکس می‌شود تا بلکه پایش به گل باز شود. کریم از بازی با فجرسپاسی در شیراز که دومین مسابقه پرسپولیس در نیم‌فصل دوم بوده است دیگر گل نزده اما همچنان از سوی سکو‌ها حمایت می‌شود و محبوب تماشاگران است.

در کنار انصاری‌فرد هم به احتمال بسیار زیاد غلامرضا رضایی بازی می‌کند که هم مقابل سایپا درخشید و ضمن ارائه نمایش خوب، گل زد هم در اصفهان پاس گل صعود تیمش به مرحله نیمه نهایی را به زیبا‌ترین شکل ممکن فراهم ساخت.

غلامرضا هم از بازی با آلومینیوم به ترکیب اصلی برگشت و شاید زوج او با کریم که در شیراز درخشیدند و ضمن گل‌سازی برای هم، گل هم زدند در مصاف با راه‌آهن دوباره خنده را روی لبان گل‌محمدی بنشاند.