ملت ایران: بختیار رحمانی چند روز بعد از مجادله با حسین کعبی از آن چه که بین او این بازیکن سابق تیم ملی رخ داده ناراحت است.

کاپیتان فولاد در مصاحبه ای از صلح و آشتی با کعبی می گوید: حسین حرف زدم هیچ مشکلی نداریم. بالاخره در بازی هم یک سری حرفها بود اما من منظورم به حسین نبود اگرچه حسین به خودش گرفته بود. من و حسین قبل از بازی رفیقهای خوبی بودیم

او در توضیح این درگیری لفظی می گوید: در بازی چند نفری ریخته بودند روی من یکی خطا میکرد یکی پام رو می زد من هم اعصابم خورد بود و فشار رویم بود و حرف زدم. شما شاهدید که اولین بار هم که با شما حرف زدم که کار خوبی هم نبود چون در نهایت فوتبال تمام می شود.

بختیار می گوید: بازوبندی که روی دست من است یک روز دست حسین بوده. من چرا باید با حسین رفتار بدی کنم؟ امیدوارم همه چی تموم شه من حتی به آقای رضاییان زنگ زدم که در اردو بودند و بازی داشتند مثل اینکه خواستم بگم که با حسین مشکلی نداریم. ضمن اینکه الان هم نفت در شرایط خوبی نیستو ما هم در کورس بالای جدول هستیم اصلاً درست نیست حاشیه درست کنیم برای خوزستان. من ازحسین هم عذر خواهی میکنم ومی گویم اگر کسی حرفی زده و در روزنامه چیزی نوشته من نگفتم. البته حرف هایی زدم اما نه چیزهایی که درباره آرایش و این چیزها نوشته اند.

او در پایان می گوید: حسین برای من قابل احترام است و برای او و تیم نفت آرزوی موفقیت دارم.

گل