ملت ایران:ژاوی، هافبک خلاق بارسا، اعتقاد دارد که تیمش می تواند با جبران شکست دیدار رفت مقابل میلان، به مرحله بعدچمپیونزلیگراه پیدا کند و اعلام کرد که برای رسیدن به این هدف، زدن یک گل زودهنگام اهمیت زیادی دارد.

آبی و اناری هادر دیدار رفت که در نوکمپ برگزار شد، با نتیجه ۲-۰ شکست خوردند تا صعودشان به مرحله بعد در هاله ای از ابهام قرار بگیرد اما ژاوی همچنان به صعود تیمش به مرحله یک چهارم نهایی خوش بین است.

او در گفتگو با ال موندو دپورتیوو گفت: " من کاملا خوشبین هستم که بتوانیم نتیجه دیدار رفت را جبران کنیم؛ هرچند میلان تیمی قدرتمند و مبارزه جو است. زمین بازی از شرایط فوق العاده ای برخوردار است و هواداران هم از ما حمایت می کنند.

بازیکنان تیم به شکست های اخیر واکنش خوبی نشان دادند؛ این شکست ها تیم را قوی تر کرد. ما می خواهیم باعثخوشحالی هواداران شویم و از دقیقه اول بازی به حریف حمله می کنیم.

ما تلاش خواهیم کرد تا در همان ۲۰-۱۵ دقیقه ابتدایی به گل برسیم تا بتوانیم به بازی برگردیم. ۹۰ دقیقه وقت داریم تا اوضاع را عوض کنیم؛ شاید هم ۱۲۰ دقیقه. در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد.

باید با احتیاط عمل کنیم. نباید در موقعیت های خطرناک به حریف ضربه آزاد بدهیم و یه راحتی توپ را به آنها واگذار کنیم. باید برخلاف بازی های اخیر، توپ را به راحتی به گردش دربیاوریم. "

ژاوی در حال حاضر از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت است اما احتمالا می تواند در دیدار مقابل میلان تیمش را همراهی کند.

آبی و اناری ها در دیدار رفت موقعیت چندانی روی دروازه میلان ایجاد نکردند؛ آیا می توانند در نوکمپ خیلی زود به گل برسند؟