ملت ایران: هر چند که میلان موفق شد به لطف گل های پاتزینی و بالوتلی از سد جنوا عبور کند اما با توجه به اخراج کوین کنستانت در اوایل نیمه دوم باعثشد تا شاگردان ماکس آلگری انرژی بیشتری را برای کنترل بازی در خانه جنوا صرف کنند.

به گزارش ملت ایران به نقل از ac - milan. ir - او پس از پیروزی ۰-۲ برابر جنوا در مصاحبه با اسکای اسپورت ایتالیا چنین گفت " فکر می کردم بتوانیم بدون صرف انرژی زیاد بازی را به پایان برسانیم اما اخراج کوین کنستانت مانع از این موضوع شد تا ما تا آخرین لحظه برای حفظ پیروزی تلاش کنیم. در چنین زمان سختی از فصل ما نمی توانیم به مانند اتفاق های نیمه دوم در جریان اخراج کنستانت چنین رفتارهایی داشته باشیم اگر می خواهیم به رتبه دوم سری آ و مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برسیم "

آلگری در رابطه با جدال حساس سه شنبه شب برابر بارسلونا در نوکمپ گفت " سه شنبه شب ما به بارسلونا خواهیم رفت تا برابر بهترین تیم جهان بازی کنیم و برای این بازی به انرژی نیاز داریم. جنوا بسیار خوب ظاهر شد و تا دقایق پایانی بازی باعثآزار خط دفاعی ما شدند "

میلان با کسب این پیروزی موقتا به دو امتیازی ناپولی تیم دوم جدول رسید، آلگری در این باره گفت " در نیمه نخست با مشکلات بسیاری روبرو شدیم در حالی که در نیمه دوم بسیار خطرناک تر ظاهر شدیم. با تمام این اوصاف مهمترین موضوع پیروزی در این بازی بود. در حال حاضر باید تا آنجا که ممکن است ناپولی را تحت فشار قرار بدهیم "

این مربی با تجربه در رابطه با بالوتلی چنین گفت " بالوتلی برای انجام بازی ۹۰ دقیقه کامل آماده نبود اما باز هم با گلزنی خود به ما کمک کرد، او باید از لحاظ آمادگی بدنی پیشرفت کند "

در این بازی پاتزینی در همان ابتدای نیمه نخست با مصدومیت روبرو شد در حالی که مکسس نیز در نیمه دوم به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین مسابقه شد " طی روز های آینده شرایط پاتزینی و مکسس بررسی خواهد شد و من تنها به دلیل جلوگیری از جدی شدن مصدومیت آنها را تعویض کردم "

میلان سه شنبه شب از دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در نوکمپ به مصاف بارسلونا خواهد رفت تا تکلیف تیم صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی مشخص شود.