ملت ایران:اگرچه سعید دقیقی مهاجم سایپا یک گل دیگر برای تیمش به ثمر رساند اما بازهم سایپا در حسرت برد ماند تا یکی از ضعیف ترین نیم فصل های این تیم همچنان ادامه داشته باشد. با دقیقی در همین زمینه حرف زدیم:
بازی چه طور بود؟

بازی خوبی بود تیم برتر میدان ما بودیم می توانستیم با اختلاف گل ببریم فرصت های خوبی هم داشتیم اما توپ هایمان توی گل نرفت.
گلت چطور به ثمر رسید؟

روی یک ضربه ایستگاهی. سانتر شد و من با ضربه سر دروازه را باز کردم. خوشحالم باز هم گل زدم امامن در این چند سال در هر لیگ بالای ۱۰تا گل زدم و ۷-۸تا پاس گل هم دادم امانمیدانم چرا برای تیم ملی به من توجه نمی شود. مگر من جز این لیگ نیستم؟.. آخرین بار هم که دعوت شدم هم برای تیم ملی گل زدم دیگرباید چه کار کنم

شاید چون در تیم بزرگی نیستی یا حاشیه نداری؟

نه مگر سایپا تیم کوچکی است؟ یکی از تیمهای بزرگ لیگ ماست که خیلی ها دوست دارند در آن بازی کنند. حاشیه هم که با توجه به حضور کی روش بعید می دانم نیازی به این کارها باشد تا آنجایی که من می دانم ایشان لیگ را می بینند و من امیدوارم به من هم فرصتی دهند تا ثابت کنم من توانایی حضور و کمک به تیم ملی کشورم را دارم.

نتایج سایپا دلچسب نیست قبول داری؟

دیروز که باید ملوان را می بردیم اما شانس نداشتیم. یک روزهایی خوبی اما نتیجه نمی گیری و البته بر عکس هم یک روزهایی بوده ما ضعیف بودیم و نتیجه گرفتیم. در کل اواسط فصل پیچ تیم سایپا کمی شل شد با مصدومهایی که دادیم از قدرت تیمی ما کاسته شد.

جایگاه خوبی هم نخواهید داشت.؟

سایپا روی ۱۴.۱۵ بازیکن بسته شده است و زمانی که یک بازیکن را به دلیل مصدومیت یا محرومیت از دست می دهیم به مشکل می خوریم …

در کل حق ماست که جز تیمهای نیمه بالای جدول باشیم.