ملت ایران: الساندرو ماتری، در صحبت هایی اعلام کرد که برد ۰-۲ یوونتوس مقابل سلتیک در روز ۴شنبه و در دور برگشت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانن اروپا، آنقدر که از دور ساده به نظر می رسد، ساده و آسان نبوده.

ماتری گل اول تیمش را در دقیقه ۲۴ به ثمر رساند و با گلزنی فابیو کوالیارلا یوونتوس توانست تا در مجموع با نتیجه ۰-۵ از سد سلتیک عبور کرده و به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا برسد

در پایان بازی، ماتری به خبرنگاران گفت: «به نظر بازی ساده ای می رسید ولی این طور نبود. اگر ما گل زودهنگامی را دریافت می کردیم، می شد که شب سختی برای ما رقم بخورد. من در بازی رفت دو گل برای تیمم زدم و حالا، در بازی برگشت هم واقعا خوشحالم چون توانستم گلزنی ام را مقابل هوادارانمان جشن بگیرم. من هنوز عطش بیشتری برای موفقیت دارم و دوست دارم تا در تک تک بازیهای تیم بازی کنم ولی این ممکن نیست. من باید زمانی که در زمین مسابقه هستم، تمام توانم را به کار بگیرم.»

پاول پوگبا هم صحبت های مشابهی را برزبان آورد و گفت: «ما خیلی خوب بازی کردیم و همه از نتیجه نهایی واقعا راضی هستیم. چون بازی خیلی سختی برای ما بود. من نمی داننم که تا کجا می توانیم پیش برویم. امیدوارم که به قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا برسیم. پس باید به حرکتمان در این مسیر ادامه دهیم و بدانیم که تک تک بازی ها سخت هستند. ما یوونتوس هستیم. پس باید به پیروزی برسیم.»

پوگبا ادامه داد: «ما همیشه باید پیشرفت کنیم. این همان چیزی است که سرمربی مان دائما به من می گوید و همان کاری است که من همیشه برای انجامش تلاش می کنم. همیشه دوست دارم بازی کنیم و ببریم. همین… هواداران همیشه از من می خواهند که از راه دور شوت بزننم. چون چند گلی بدین ترتیب زده ام؛ ولی اصلا کار آسانی نیست. بازی اصلا آن طوری که به نظر می رسید آسان نبود.»

تا به اینجا یوونتوس، رئال مادرید، بوروسیا دورتموند و پاری سن ژرمن صعودشان را به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا مسجل کرده اند.

گل