ملت ایران: می‌گویند یحیی گل‌محمدی علی‌رغم ظاهر آرام و خونسردی که دارد مربی لجبازی است و شاید بتوان این خصیصه را یکی از ویژگی‌های منفی یا خاکستری مربیگری او به حساب آورد. بازی ندادن به محمد قاضی در ترکیب اصلی‌‌ همان نکته‌ای است که ثابت می‌کند گل‌محمدی می‌تواند در زمره مربیان لجباز قرار بگیرد.

قاضی بعد از سپری کردن مصدومیتی نسبتا طولانی و از دست دادن پیراهن تیم ملی انتظار داشت کم‌کم وارد جریان کار شود و با بازی‌های ۳۰-۲۰ دقیقه‌ای به ترکیب اصلی تیمش برگردد اما یحیی فقط در دیدار با نفت تهران از قاضی در ترکیب اصلی تیمش بهره برد و در آن بازی هم به عنوان اولین تعیض او را از بازی بیرون کشید.

پس از آن قاضی در دو دیدار مقابل گهر و آلومینیوم به میدان نرفت و در مصاف با سپاهان و سایپا هم دقایق کوتاهی بازی کرد. دو بازی بیرون ماندن قاضی(البته با زیاده‌خواهی و درخواست غیرمنطقی) صدای او را در آورد و او در مصاحبه‌ای با طعنه غیرمستقم به کریم انصاری‌فرد از سرمربی تیمش خواست‌‌ همان قدر که به سایر بازیکنان اعتماد می‌کند به او هم فرصت عرض‌اندام بدهد. با این حال یحیی در دیدار با سایپا هم فقط ۱۰ دقیقه به قاضی بازی داد و او سومین تعویضی تیمش بود.

حالا و در آستانه بازی با ذوب‌آهن دوباره این سوال پیش آمده که آیا قاضی در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت و با گل نزدن نوروزی در دو بازی قبلی این پرسش پیش آمده که او کنار غلامرضا رضایی به میدان می‌رود یا نه که جواب این سوال نه خواهد بود چرا که یحیی قصد دارد برای چهارمین بازی متوالی از زوج نوروزی - رضایی در خط حمله تیمش استفاده کند.

شاید برخی به این نکته اشاره کنند که قاضی برای این مسابقه و رویارویی با تیم سابقش انگیزه بسیاری دارد و از آنجا که پارسال با برخی تماشاگرنما‌ها و لیدرهای ذوب‌آهن مشکل داشته شاید برای گلزنی در اصفهان دست به هر کاری بزند اما ظاهرا گل‌محمدی به زوج کوتاه و سرعتی خودش دل بسته و شاید قاضی باید منتظر حضور در میدان به عنوان ذخیره باشد.

البته شاید در مصاف فردا برای او به بازی رفتن قبل از کریم انصاری‌فرد برای خودش یک موفقیت به حساب بیاید!

گل