به گزارش ملت ایران به نقل از گل - هر چند بیشتر اخبار روز گذشته درباره علی کریمی مثبت بود و گفته می‌شد ‌ام. ‌آر. ‌آی او چیزی از مصدومیت نشان نداده اما واقعیت چیز دیگری بود و امروز و در فاصله یک روز مانده تا مسابقه حساس مقابل ذوب‌آهن مشخص شد کریمی تنها به عنوان یک همراه و فقط جهت روحیه دادن به هم‌تیمی‌هایش به اصفهان خواهد رفت.

شب گذشته سعید شیرینی در برنامه باشگاه با حالت خاصی به همراهی کریمی با تیم تاکید کرد اما هیچ بحثی درباره بازی کردن او از سوی او و بزیک به عنوان میهمانان برنامه نشد تا مشخص شود کریمی در سفر به اصفهان نقش یک همراه را ایفا خواهد کرد و در کادر بازیکنان جایی ندارد.

ظاهرا کریمی برای بازی کردن کمی عجله کرده و حضورش در دیدار تدارکاتی مقابل نوجوانان باعثشده دوباره از ناحیه زانو مشکل پیدا کند. این مساله به شدت کریمی را پشیمان و عصبانی کرده است و از این‌که قبل از حضور در آن بازی دوستانه با دکتر متخصص مشورت نکرده نادم و پشیمان است. هر چند آزمایش ‌ام. آر. ‌آی مجدد او چیزی نشان نمی‌دهد اما کریمی به خاطر اتفاقی که در‌‌ همان بازی برای زانویش رخ داده احساس درد می‌کند و دو هفته دیگر باید به مراحل درمانی و تمرینات اختصاصی‌اش ادامه دهد. شاید اگر کریمی در آن مسابقه به میدان نمی‌رفت الان برای دیدار با ذوب‌آهن کاملا آماده بود اما‌‌ همان حضور نصف و نیمه در میدان باعثشد مدت مصدومیت او طولانی‌تر شود.

در این شرایط کریمی به غیر از این‌که در لیست ۱۸ نفره پرسپولیس جایی نخواهد داشت تا پایان سال جاری نمی‌تواند در هیچ مسابقه‌ای به میدان برود و مدت غیبت او در دیدارهای تیمش بیشتر از آن چیزی خواهد شد که ابتدا تصور می‌شد. بدین ترتیب شماره ۸ قرمز‌ها به احتمال فراوان بازی روز ۲۰ و ۲۵ اسفندماه تیمش مقابل راه‌آهن و مس کرمان را نیز از دست خواهد داد و شاید تا بازی روز ۶ فروردین تیم ملی مقابل کویت که در خاک حریف و در چارچوب مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا برگزار می‌شود هم شرایط مسابقه را پیدا نکند.