ملت ایران: مسوت اوزیل، هافبک رئال مادرید، با اعلام رضایت از جو گرم رختکن رئال، تاکید کرد که هیچ مشکلی با ژوزه مورینیو، سرمربی تیمش ندارد.

این ملی پوش آلمانی که در رقابت های این فصل تاکنون ۵ گل برای تیمش به ثمر رسانده، خوش بین است که تیمش بتواند بعد از دو پیروزی پیاپی مقابل بارسا، در ادامه فصل به موفقیت های بیشتری دست پیدا کند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت: " ما یک تیم هستیم و اگر به بازی های خوب ما نگاه کنید، متوجه خواهید شد که چقدر همه چیز در داخل تیم خوب است.

اگر متحد نبودیم، نمی توانستیم بارسا را شکست بدهیم. ما با هم با احترام رفتار می کنیم. ما مانند یک خانواده کوچک هستیم.

من رابطه خیلی خوبی با مورینیو دارم. او هر وقت بتواند از من حمایت می کند و به نظر من، او یکی از بهترین مربیان دنیاست؛ البته اگر نگوییم که بهترین است. "

رئال در فاصله ۵ روز، دو بار بارسا را از پیش رو برداشت و اوزیل معتقد است که تیمش از شرایط خوبی برای رسیدن به چند جام در این فصل برخوردار است.

" اگر شما برای رئال بازی کنید، بردن جام برای تان یک وظیفه است. به همین دلیل است که ما به قهرمانی در کوپا دل ری فکر می کنیم و مصمم هستیم تا به مرحله بعد لیگ قهرمانان راه پیدا کنیم.

هدف ما قهرمانی در هر دو جام است؛ هم کوپا دل ری و هم چمپیونزلیگ.

فینال رئال - بایرن در چمپیونزلیگ می تواند عالی باشد اما هنوز راهی طولانی در پیش است "

رئال در حال حاضر با ۵۵ امتیاز از ۲۶ دیدار، در رتبه سوم جدول لالیگا قرار دارد. آنها سه شنبه شب باید در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان مقابل منچستریونایتد قرار بگیرند.

گل