ما خیلی از بازی‌های لیگ را بدون ابراهیم صادقی بازی کردیم و الان چون تعداد زیادی از بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداریم کمبود صادقی احساس می‌شود

مجتبی تقوی، امروز شاهد نمایش متفاوت دو نیمه‌ای شاگردانش بود. سایپا گرچه نیمه‌ی دوم را خوب آغاز کرد و گل هم به ثمر رساند، اما نمایش ناامیدکننده‌ی آن‌ها رد نیمه‌ی اول سبب شد تا تقوی یک شکست سنگین را در کارنامه‌ی خود به ثبت رسیده ببیند.

شرایط بازی …؟

نیمه اول اصلا عملکرد قابل دفاعی نداشتیم و بسیار بد ظاهر شدیم. در یک ربع اول خواب بودیم و تلنگر زیادی خوردیم تا بیدار شویم، اما نیم دوم بهتر شدیم، اما متاسفانه نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم.

عملکرد سایپا برابر سرخ‌پوشان …؟

به لحاظ تاکتیکی تیم ما مقابل پرسپولیس در برخی از بخش ها ضعف داشت و در خیلی از بخش ها ضعیف کار کردیم. امروز یکی از بدترین روزهای سایپا و زندگی ورزشی ام بود. امیدوارم تا ۲ هفته باقی مانده تا پایان سال جبران کنیم، چون امروز اصلا خوب نبودیم. تبریک می گویم به پرسپولیس اگر واقع بینانه نگاه کنیم ما به خودمان باخیتم نه پرسپولیس، چون خوب نبودیم. نبود بازیکنان با تجربه سایپا تاثیر زیادی داشت. امیدوارم در بازی های آینده با ثبات تر و محکم‌تر و بهتر بازی کنیم. فوتبال مثل درس زندگی است روزی که می‌بازید نباید زیاد ناامید شوید و روزی هم که می برید نباید مغرور شد. بازیکنانم اصلا خوب نبودند و حتما با آنها برخورد خواهم کرد.

تاثیر غیبت صادقی …؟

ما خیلی از بازی‌های لیگ را بدون ابراهیم صادقی بازی کردیم و الان چون تعداد زیادی از بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداریم کمبود صادقی احساس می‌شود.

ترکیب اولیه‌ی سایپا …؟

ما سعی‌کردیم امروز بازیکنانی را در زمین بگذاریم که بتوانند به خوبی مهارت‌های خود را نشان دهند. اما متاسفانه این امر رخ نداد. بازیکنان ما در خط هافبک با کمبود مهارت روبه‌رو هستند و اگر در نیم‌فصل می‌توانستیم بازیکنان بهتری جذب کنیم و تیم را تقویت کنیم می توانستیم بهتر نتیجه بگیریم.

بخشش گل‌محمدی …؟

نظر خاصی در مورد بخشیده شدن گل محمدی نداریم و من نمی توانم اظهار نظر کنم که چرا محروم شد و چرا بخشیده شد؟

اما یک حرف در مورد داوری بازی دارم و آن این است که اتفاقی که در نیمه دوم رخ افتاد و ما ۳ بر یک عقب بودیم اگر پنالتی را برای ما می گرفتند شاید شرایط بازی تغییر می کرد. من نمی دانم که آن صحنه پنالتی بود یا نه اما من فکر می کنم که پنالتی بود و اگر گل می شد شریط بازی تغییر می کرد.