به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: تیم فوتبالاستقلالعصر سه شنبه در دیداری دوستانه به مصافتیم ملیجوانان رفت که آبی پوشان در پایان نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به برتری رسیدند. تک گل این دیدار را کبه به ثمر رساند.
علی دوستی مهر، سرمربی تیم ملی جوانان در بین دو نیمه از امیر قلعه نویی به علت اینکه صداش در جریان بازی بالا رفته بود عذرخواهی کرد و خطاب به سرمربی استقلال گفت: اگر صدایم را برای تذکر به بازیکنانم بالا می برم از شما عذرخواهی می کنم. بازیکنانم جوان هستند و نیاز به تذکر دارند. شما این موضوع را بی ادبی تلقی نکنید.

* پس از اینکه نیمه اول به پایان رسید حنیف عمران زاده با حالتی اعتراضی و به صورت آرام به کبه گفت که زمانی که تیم حریف صاحب ضربه ایستگاهی می شود باید بازگردد و بازیکن حریف را بگیرد.

* ایمان مبعلی پس از اینکه ۱۰-۱۵ دقیقه در کنار زمین دوید و پس از آن تمرین آبی پوشان را ترک کرد.

* آرش برهانی، سیاوش اکبرپور و سیدمهدی رحمتی در بین دو نیمه به سمت مهدوی کیا رفتند و با او خوش و بش کردند.

* رضا رجبی، سیدمهدی علوی، معاونت فرهنگی باشگاه استقلال و سیروس دین محمدی این دیدار را از نزدیک تماشا می کنند.

* زمانی که بازیکنان دو تیم قصد داشتند نیمه دوم بازی را آغاز کنند ناگهان دیدند داور مسابقه در زمین حضور ندارد و او را صدا کردند تا از رختکن بیرون بیاید.

* حنیف عمران زاده و مهدی نظری در نیمه دوم از ترکیب استقلال بیرون آمدند و مهرداد اولادی و یکی از بازیکنان امید استقلال وارد زمین شدند.

* تونی کاروالیو پس از ۱۵ دقیقه تمرین لباس شخصی برتن کرد و کنار زمین نشست.

* میرشاد ماجدی در حاشیه این بازی برای دقایقی با محمد قاضی صحبت کرد.

* ۳ هوادار ژاپنی که در تمرین روز گذشته استقلال نیز حضور داشتند، این دیدار را از نزدیک تماشا کردند. حضور این هواداران در تمرینات آبی پوشان نامشخص است.