ملت ایران: یوپ هاینکس، سرمربی باشگاه بایرن مونیخ از برد تیمش مقابل بوروسیا دورتموند در پایان بازی این دو تیم در جام حذفی آلمان ابراز رضایت کرد. تک گل این بازی توسط آرین روبن به ثمر رسید تا بایرن مونیخ به عنوان تیم برتر این مرحله به دور بعد راه یابد.

درپایان این مسابقه یوپ هاینکس، سرمربی بایرن مونیخ به خبرگزاری آ. آر. دی گفت: «ما خوب بازی کردیم و عملکرد تهاجمی خوبی داشتیم و مقابل حریفی که او هم تهاجمی بازی می کرد، خوب ایستادگی کردیم. ما مقابل ماینس و وولفسبورگ هم بازیهای مشابهی داشتیم. آنها هم حریفان جنگنده ای بودند و این نشانه کیفیت بالای تیمم در کسب پیروزی در این دسته بازیهاست.»

در پایان این بازی اولی هوینس، سرمربی بایرن مونیخ هم به تمجید از شاگردانی هاینکس پرداخت و گفت: «برتری ما در فوتبال آلمان تائید شده است. بازیکنان ما ۴شنبه شب فوتبال فوق العاده ای را انجام دادند. ما تلاش های زیادی انجام داده ایم ولی حالا دوباره در راس قله فوتبال آلمان هستیم. من هیچ مشکلی با بوروسیا دورتموند ندارم. آنها عملکرد فوق العاده ای دارند. بایرن مونیخ ما را به سطح بالاتری کشیده و این را می توان در نتیجه بازی ۴شنبه شب دید. ما فوتبال بی عیب و نقصی بازی کردیم.»

گل