هواداران نباید بازیکنان ما را هو کنند

به گزارش ملت ایران به نقل از گل - آنتونیو کونته، سرمربی یوونتوس، پس از پیروزی ۳-۰ تیمش مقابل سیه نا، به شدت از رفتار گروهی از هواداران بیانکونری که تیم شان را هو کردند، انتقاد کرد.

گل های لیششتاینر، جووینکو و پوگبا سه امتیاز این دیدار خانگی را نصیب یوونتوس کرد و فاصله آنها با ناپولی را به ۷ امتیاز افزایش داد.

علی رغم این پیروزی، تعدادی از هواداران، بازیکنان یووه، به ویژه جووینکو را هو کردند و همین مسئله موجب ناراحتی شدید کونته شد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت: " متاسفانه هو کردن بازیکنان به یک عادت بد در این ورزشگاه تبدیل شد. هواداران نباید بازیکنان را به خاطر یک اشتباه هو کنند.
به آنها یادآوری می کنم که این تیم فوق العاده کار کرده و مهمتر از آن، حس غرور و تعلق خاطر را به هواداران برگردانده است.

گاهی اوقات شعارهایی که از سکوها شنیده می شود، واقعا من را ناراحت می کند. به نظر من خیلی نامناسب هستند. آنها فراموش کردند که ۱۸ ماه قبل یوونتوس تیم هفتم سری آ بود.

آنها باید به بازیکنانی مانند جووینکو کمک کند. من با هو کردن های آنها موافق نیستم. "

او همچنین با ابراز رضایت از پیروزی مقابل سیه نا، گفت: " ما با استراتژی مناسبی پا به میدان گذاشتیم. احترام زیادی به سیه نا نشان دادیم زیرا آنها همه ویژگی های لازم برای متوقف کردن ما را داشتند.

آنها در فرم خوبی قرار دارند و بعد از چند نتیجه خوب پا به این دیدار گذاشتند. می دانستم که دیدار آسانی نخواهد بود.

به بازیکنان تبریک می گویم. آنها واقعا خوب کار کردند. من از گلزنی جووینکو و بازی او راضی هستم. ما همیشه به همه جزئیات بازی از جمله ضربات آزاد توجه می کنیم. "