به گزارش ملت ایران به نقل از گل، اینتر و میلان در دربی دلا مادونینا به تساوی یک بر یک رسیدند. به این ترتیب فاصله دو تیم یک امتیاز ماند و میلان بالاتر از اینتر در جدول باقی ماند.

میلان در نیمه اول عالی بود و در همان اوایل بازی ماریو بالوتلی فرصتی عالی را از دست داد.

میلان در هر حال در دقیقه ۲۱ به گل رسید. سولی مونتاری توپ را گرفت و به کوین پرینس بواتنگ سپرد و او هم به استفان الشعراوی پاس داد تا او در میان دو مدافع حریف با ضربه‌ای برق‌آسا گل بزند.

سمیر هاندانوویچ، دروازه‌بان اینتر در نیمه اول بسیار پرکار بود و این تیم را در بازی نگه داشت. او یک بار ضربه سر بالوتلی را از دهانه دروازه بیرون کشید و سپس ضربه این بازیکن از داخل محوطه شش‌قدم دفع کرد.

اینتر در نیمه دوم به اولین موقعیت جدی خود رسید. رودریگو پالاسیو توپ را عالی سانتر کرد و فردی گوارین آن را به سمت دروازه زد که کریستین آبیاتی توپ را دفع کرد و آنتونیو کاسانو هم توپ را در برگشت به تیر دروازه تیم سابقش کوبید.

میلان باز هم حمله کرد اما اینتر در دقیقه ۷۱ گل تساوی را زد. یوگو ناگاتومو سانتری به محوطه جریمه انجام داد که اسکی‌یل اسکولتو که سه دقیقه پیش وارد میدان شده بود با ضربه سری خوب به گل تبدیل کرد. بازی در نهایت با نتیجه مساوی به پایان رسید.