ملت ایران: لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا با بهره گیری از شبکه اجتماعی چینی به آنالیز عملکرد تیمش در بازی ۴شنبه شب مقابل میلان پرداخت

بارسلونا ۴شنبه شب در ورزشگاه سن سیرو و در دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بانتیجه ۰-۲ مغلوب میلان شد و حالا مسی با آنالیز آن بازی در صفحه اش در شبکه اجتماعی چینی مشابه با توئیتر نوشته: «ما مقابل میلان بازی خوبی انجام ندادیم ولی برای گرفتن انتقام بازی رفت، به توانایی های خودمان اطمینان داریم. مطمئنم که نتیجه را برمی گردانیم.»

دراین میان، ماریسول، خواهر مسی، به نام برادرش اعلام کرده که صفحاتی که در شبکه اجتماعی توئیتر به نام مسی ایجاد شده اند، به این ستاره آرژآنتینی اختصاص ندارند. ماریسول در صفحه اش در توئیتر از دهان مسی نوشته: «برای شما یک پیغام از سوی لئو دارم: یک بار دیگر می خواهم اعلام کنم که در توئیتر اشتراکی ندارم و درحال حاضر هم قصد ندارم که چنین کاری انجام دهم. اگر بخواهم در توئیتر عضو شوم، از طریق صفحه فیس بوکم این را اعلام می کنم. به همین خاطر می خواهم همه مطلع باشند که با صفحات متعددی که به نام من در توئیتر باز شده، گیج نشوند.»