ملت ایران:در پایان بازی ۴شنبه شب ورزشگاه سن سیرو که با شکست ۰-۲ بارسلونا مقابل میلان در دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا همراه بود، آندرس اینیستا، ستاره باتجربه و اسپانیایی بارسلونا به تحلیل این بازی پرداخت. او در صحبت هایش به دنبال بهانه ای برای توجیه باخت تیمش نبود.

در اینجا می توانید متن صحبت های اینیستا به گزارش آ. اس را مطالعه کنید:

* اوضاع بارسا: زمانی که خوب نیستی و مثل همیشه کار نمی کنی، ممکن است چنین اتفاقی رخ بدهد و این اتفاق در بازی ۴شنبه شب رخ داد. ما نتیجه خیلی منفی و بدی گرفتیم ولی هنوز یک بازی دیگر فرصت داریم تا به جریان کار برگردیم و اشتباهی که مرتکب شدیم را برطرف کنیم.

*دلایل شکست در میلان:بحثیک دلیل خاص نیست، ما از هر چیزی، اندکی کم داشتیم: طراوت و قبراقی، خلق موقعیت و … میلان خیلی خوب برای این بازی برنامه ریزی کرده بودو تقریبا به ما اجازه نداد تاکاری انجام بدهیم. این رقابت های لیگ قهرمانان اروپاست و حریف ما هم میلان است. در این تورنمنت و با این حریفان، همه چیزی سخت است. نباید بیش از این به نتیجه بازی ۴شنبه شب نگاه کرد. باید بدانیم که یک بازی دیگر پیش رو داریم و مطمئن باشیم که می توانیم ورق را برگردانیم.

*امیدها:بازی برگشت، داستان دیگری خواهد داشت. ما در خانه به میزبانی میلان می رویم و چمن زمین در بهترین شرایط ممکن خواهد بود. البته این یک بهانه برای توجیه باخت ما نیست ولی زمین چمن سن سیرو خیلی بد بود. تمام این ها به ما حس امنیت و اطمینان خواهد داد و از همان دقیقه اول تلاش می کنیم تا ورق را به نفع خودمان برگردانیم.

گل