به گزارش ملت ایران به نقل از فوتبال آنلاین تمرینات تیم پرسپولیس تهران روز گذشته در حالی برگزار شد که بازیکنان تیم و مسئولان باشگاه تاکنون این فضا را تجربه نکرده بودند.

شرایط خاص و ویژه تمرینات قرمزپوشان عکاسان و خبرنگاران و حتی هواداران بسیاری را به محل تمرین تیم پرسپولیس کشانده بود.

تمرینات با حضور گل محمدی، ‌بگوویچ و کریم باقری برگزار شد و مسئولان آکادمی رئال برای بازدید از درفشی فر آمده بودند.

طی روزهای گذشته اخبار و مطالبی مبنی بر اختلاف بین کریم باقری و بگوویچ مطرح شده بود. کریم باقری دلیل عدم حضور خود در تمرینات را گرفتاری شخصی عنوان کرد. البته او با حضور در تمرینات تا حدودی به حواشی پایان داده است اما با وجود جدایی بگوویچ از تیم بزرگسالان پرسپولیس همچنان سوالاتی در ذهن اهالی فوتبال وجود دارد.

کریم باقری با حضور در تمرینات روز گذشته شایعات اختلاف خود با بگوویچ تکذیب کرد اما ذهن ها به سمت اختلاف این دو نفر معطوف می شود. اگر حضور بگوویچ در تیم پرسپولیس مفید و مثبت نبوده است پس چرا مسئولان باشگاه اقدام جذب وی کردند. چه اتفاقاتی در این مدت کوتاه در باشگاه رخ داده است که حضور بگوویچ در این تیم را در هاله ای از ابهام قرار داده است؟ افرادی که رأی به حضور این مربی کروات داده اند حال با جدایی وی چه عکس العمل و چه نظراتی دارند؟ به هر حال و همیشه تیم های بزرگ و پرهوادار دارای حواشی بسیاری هستند.

از حاشیه های دیگر حضور کریم باقری در تمرین روز گذشته پرسپولیس این بود که کریم پس از خوش و بش با رئالی ها از آن ها پرسید دیزی خورده اند یا نه!