ملت ایران: علیرضا جهانبخش بدون شک پدیده یکی دو فصل اخیر لیگ بر‌تر است. بازیکنی که در داماش بازی می‌کند و یک مهره تاثیرگذار در ترکیب این تیم است. چند روزی است که شایعه شده پرسپولیسی‌ها برای جذب جهانبخش ابراز تمایل کرده‌اند.

هافبک - مهاجم ۱۸ ساله داماش در این باره می‌گوید: «پرسپولیس حدود یک سال است که مرا می‌خواهد. برای لیگ دوازدهم صحبت‌ها خیلی جدی شده بود اما شرایط باشگاه داماش و البته خودم و مخالفت آقای عابدینی باعثشد تا نتوانم پیراهن پرسپولیس را به تن کنم. دوباره نیم‌فصل امسال بحثحضور من در پرسپولیس جدی شد اما بسته به نیاز داماش و افکاری که کادر فنی و مدیریتی باشگاه داشت من در داماش ماندم تا برای موفقیت این تیم تلاش کنم. حالا هم چند روزی است که در روزنامه‌ها و از طریق دوستان نزدیکم می‌شنوم که پرسپولیس مرا می‌خواهد. باور کنید مستقیما حتی یک کلمه هم با پرسپولیسی‌ها حرف نزده‌ام. من یک سال دیگر با داماش قرارداد دارم و به خودم اجازه نمی‌دهم خودسرانه با پرسپولیس یا هیچ تیم دیگری مذاکره کنم.»

جهانبخش در ادامه می‌گوید: «از خیلی‌ها شنیدم که پرسپولیس مرا می‌خواهد اما من تابع باشگاه داماش هستم تا تیم فصل آینده‌ام را انتخاب کنم. البته دوستانم معتقدند به تیمی بروم که پیشرفت کنم. دوستانم می‌گویند در انتخاب تیم حواست را جمع کن. من هم الان تمام تمرکزم را گذاشته‌ام روی موفقیت داماش. الان تلاش می‌کنم تا موفقیت‌های بیشتری همراه داماش بدست بیاورم. تمام این پیشنهاد‌ها را می‌گذارم برای آخر فصل و وقتی که بازی‌های داماش تمام شد. فکرم روی داماش است، چرا که به این باشگاه مدیونم و دوست دارم همراه تیمم به قهرمانی جام حذفی برسم.»

جهانبخش درباره مشکلات مالی داماش می‌گوید: «از ابتدای فصل مشکلات مالی وجود داشت. مالک جدید که آمد گفت شما حواس‌تان فقط به فوتبال باشد و من مشکلات مالی را حل می‌کنم. اوائل پرداختی‌ها بد نبود و ما پاداش‌ها را به موقع می‌گرفتیم اما هر چه گذشت اوضاع بد‌تر شد. بعد از باخت به آلومینیوم هم که دیگر بد‌تر از همیشه. سقف پول‌هایی که بازیکنان ما دریافت کرده‌اند ۳۰ درصد است. در تیم بازیکنان متاهلی داریم که حتی در خرج روزانه‌شان هم مانده‌اند. همه بچه‌ها ذهن‌شان درگیر مشکلات مالی است اما هم سال قبل و هم امسال داریم به خاطر هواداران بازی می‌کنیم. امیدوارم این مشکلات درست شود تا بتوانیم روزهای موفقی را سپری کنیم.»

گل