ملت ایران: مانوئل نویر در تمرینات روز پنج شنبه با مصدومیت مواجه شد و تمرین را ترک کرد انگشت نویر دچار کبودی شد و او برای آنکه بتواند در دیدار جمعه شب مقابل وولفسبورگ به میدان رود از دستکش های ویژه ای استفاده کرد.

نویر با استفاده از دستکش ویژه ی چهار انگشتی در دیدار مقابل وولفسبورگ به میدان رفت تا از مصدومیت و کبودی انگشت خود محافظت کند او با همین شرایط یک سوپر واکنش در نیمه دوم نشان داد و توانست کلین شیت دیگری در نیم فصل دوم ثبت کند.

دروازه بان بایرن برای دیدار سه شنبه شب مقابل آرسنال نیز از این دستکش استفاده خواهد کرد تا فشار کمتری روی انگشت آسیب دیده خود آورد. نویر در سال ۲۰۱۳ گلی دریافت نکرده است و او رکورد فوق العاده ای در بوندس لیگا دارد تنها هفت گل خورده در بیست و دو هفته.

نویر در هفته های گذشته نشان داد که اعتماد به نفس بالایی درون دروازه ی بایرن دارد او در دیدار مقابل شالکه در حین بازی مشغول تمرین با ذخیره های بایرن شد و چشم از زمین برداشت علاوه بر مهارت های دروازه بانی، باید بازی با پا را نیز به ویژگی های وی اضافه کرد شماره یک مونیخی ها به عنوان یک سوئیپر در بایرن عمل کرده و در حفظ توپ کمک بسیاری به بایرنی ها می کند.