خیلی ها دوست دارند مجیدی فیکس باشد

ملت ایران: او بازیکنی است که در زمین مسابقه دوندگی زیادی دارد و به خاطر این سبک بازی، در نیم فصل مورد توجه امیر قلعه نویی قرار گرفت. موسوی در آستانه بازی با فجر سپاسی می گوید: «بازی سختی است چون تیم های یاوری هجومی بازی می کنند و به خاطر نیروی جوانی انگیزه زیادی دارند. ما کار سختی در شیراز داریم ولی می خواهیم با دست پر به تهران برگردیم. من مقابل تیم سابقم خیلی انگیزه دارم و دوست دارم بازی کنم و بهترین عملکرد را داشته باشم.»

رقابت در خط حمله بسیار فشرده شده و حتی برهانی هم نیمکت نشین شده است. با این حال خیلی از هواداران استقلال دوست دارند مجیدی در ترکیب ثابت بازی کند و موسوی در این خصوص می گوید: «آقا فرهاد بازیکن بزرگی است مه زحمات زیادی برای استقلال کشیده و خیلی ها دوست دارند او فیکس بازی کند. مجیدی همیشه بوی گل می دهد، با این حال این مسائل به سرمربی تیم مربوط می شود.»

برخی معتقدند داوری ها به نفع استقلال است ولی موسوی می گوید: «من اصلا این حرف را قبول ندارم که داوری ها به نفع ما است. تا حالا ۴ پنالتی صد در صد را روی من نگرفتند و نمی دانم چه کاری انجام داده ام که داورها اینطوری رفتار می کنند. واقعا برایم سوال است که چرا پنالتی هایی که روی من انجام می شود را نمی گیرند و عجیب تر این است که می گویند داوری ها به نفع ما است.»

خبر آنلاین