اخراج زلاتان به خاطر شهرتش بود!

ملت ایران: لئوناردو، مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن بر این باور است که اخراج زلاتان ایبراهیموویچ از ترکیب این تیم در بازی با والنسیا که با برد ۱-۲ نماینده فرانسوی به پایان رسید، به خاطر شهرت او بوده است.

گلهای اسکیل لاوتزی و خاویر پاستوره باعثشد تا پاری سن ژرمن تیم پیروز این بازی لقب بگیرد و با بردی شیرین مستایا را ترک کند و گل عادل رامی هم کار به جایی نبرد.

در پایان این بازی لئوناردو به بلن سپورت گفت: «کارت قرمز ایبراهیموویچ کمی سخت گیرانه بود. این کارت به خاطر شهرت او به او داده شد.»

محمدو ساخو، مدافع پاری سن ژرمن هم در پایان بازی از دریافت گلی دیرهنگام در این بازی ابراز تاسف کرد ولی در عین حال یادآوری کرد که تیمش باید از عملکردش در بازی ۳شنبه شب راضی باشد. او ادامه داد: «ما واقعا ناامیدیم که چنین گلی دریافت کردیم؛ آن هم دقیقا در پایان مسابقه ولی در مجموع این نتیجه خوبی برای ماست که به اینجا بیائیم و به پیروزی برسیم.»

تینو کستا، بازیکن میانی والنسیا هم که قبل از بازی اعلام کرده بود که تیمش پیروز نبرد سه شنبه شب خواهد شد گفت: «تا جایی که همه ما می دانیم در دنیای فوتبال هراتفاقی ممکن است رخ دهد و با گلی که در لحظات پایانی بازی زدیم، جو رختکن ما کمی بهتر شد.»

گل