به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: لالیگای اسپانیا امشب در حساس ترین بازی در هفته بیست و ششم پیگیری خواهد شد. امشب از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران صدرنشینلالیگا،رئال مادریدبه مصافاتلتیکو مادریدخواهد رفت تا حساس ترین بازی اسپانیا در دربی مادرید به انجام برسد.
کارلوآنچلوتیرقابت سختی را مقابل تیم همشهری اش در هفته بیست و ششملالیگاپیش بینی کرد اما معتقد است که هواداران شاهد بازی کثیفی از سوی دو تیم نخواهند بود. وی اظهار داشت: به اینکه واران را در ترکیب اصلی تیم قرار دهم، فکر کردم؛ چون عالی بازی می کند اما هنوز درباره ترکیب اصلی تصمیم نگرفته ام. بهترین بازیکنانم را برای این بازی به میدان می فرستم.

وی ادامه داد: فکر می کنم بازی سختی داشته باشیم مثل همه دربی ها اما فکر نمی کنم شاهد بازی کثیفی از هر دو تیم باشیم. انتظار یک بازی سخت را دارم. تلاش می کنیم برنده شویم اما برای شکست اتلتیکو باید در بهترین شرایطمان باشیم.

سرمربی رئال مادرید خاطرنشان کرد: حس کردن فشار قبل از این بازی ها طبیعی است؛ این مسابقه ای میان دو تیم است که برای صدرنشینی می جنگند. مهم این است که چگونه این فشار را مدیریت کنید. ما سه امتیاز بالاتر از آنها هستیم اما اتلتیکو هم این مزیت را دارد که در کالدرون بازی می کند. همه ما می دانیم که هواداران در خانه چطور از این تیم حمایت می کنند.

وی اضافه کرد: باید در حمله و دفاع بهترین باشیم و با شجاعت و شخصیت بازی کنیم. برای برنده شدن باید در همه چیز بهتر از اتلتیکو باشیم. فصل خیلی طولانی است. این بازی بسیار مهمی است و این فرصت را داریم که اختلافمان را با اتلتیکو به ۶ امتیاز برسانیم.

آنچلوتی گفت: سیمئونه کارش را عالی انجام می دهد. اتلتیکو در چند سال گذشته در حضور او افتخارات زیادی به دست آورده است. آنها هویت مشخصی در شیوه بازی خود دارند که همه نشان دهنده این است که سیمئونه چگونه کار می کند.

وی تأکید کرد: فرمول واحدی نداریم. بازیکنانی دارم که اهمیت سخت کوشی را می دانند و عالی کار می کنند. باید دقیق باشیم؛ در فوتبال همه چیز ممکن است هر روز تغییر کند. باید برای ادامه این وضعیت فداکاری کنیم.

آنچلوتی در خصوص آمار نتایج رئال در کالدرون گفت: فکر نمی کنم این آمار در این مسابقات به حساب بیاید. مادرید مدت ها در آلمان پیروز نشده بود اما ما توانستیم مقابل شالکه به برتری برسیم. آمار از نظر من هیچ معنایی ندارد. در مسابقات قبلی عالی بازی کردیم اما این مسابقه ای متفاوت است و آمار هیچ تأثیری روی این دربی نخواهند داشت.