به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: کارلوسکی روشبرای اینتمرین، ملی‌پوشان را به دو دسته تقسیم کرده بود. در دسته اول ملی‌پوشان اصلی مانند جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، پژمان منتظری، سیدجلال حسینی و… حضور داشتند که شوت‌های‌شان راهی به سوی دروازه پیدا نکرد و سرمربیتیم‌ملیکه از شوت‌های آنها ناراضی بود، شاگردان سرشناس خود را جریمه کرد و به آنها دستور داد که بلافاصله شنا بروند!

این جریمه با واکنش کاپیتان نکونام و بقیه بازیکنان مثل جباری روبه‌رو شد و لب به اعتراض گشودند، اما سرانجام با اصرار کرش مجبور به انجام تنبیه مدنظر مرد پرتغالی شدند.

اما نوبت که به گروه دوم شامل نفراتی مانند محمدرضا خلعتبری، احمد آل‌نعمه، حسین ماهینی و… رسید، برخلاف گروه اول، شوت‌های خوبی به سمت دروازه روانه کردند که با تشویق کرش مواجه شدند و آنها که خوشحال بودند که توانسته‌اند رضایت سرمربی تیم‌ملی را جلب کنند، برای هم‌تیمی‌های ناموفق خود کری می‌خواندند. در میان این شوخی‌ها چند بازیکن گروه اول به سردستگی خلعتبری برای بازیکن تیم مقابل حرکاتی منشوری انجام می‌دادند که با اعتراض مجتبی جباری و خنده بقیه هم‌تیمی‌ها مواجه شد.

جو با نشاط تمرین دیروز درحالی رقم خورده بود که کارلوس کرش، دو دستیارش را طی یک هفته اخیر از دست داده اما تجربه وی برای ایجاد صمیمیت بین بازیکنان، مانع انتقال موج منفی خبرها به درون اردو شده است.