فیروز کریمی که از برد تیمش در بندر عباس به هیجان آمده بود اولین شیرین زبانی هایش را با متلکی به عبدالله ویسی و خربدهایش رو کرد.
به گزارش ملت ایران به نقل از ایسنا او پس از دیدار دو تیم آلومینیوم هرمزگان و پیکان تهران با بولد کردن تعویض میداوودی، اکبرمیثاقیان را هم بی نصیب نگذاشت و گفت: در بازی امروز به هیچ وجه مستحق پیروزی نبودیم اما تعویض میداودی باعثشد با یاران بیشتری به دروازه تیم آلومینیوم هجوم بیاوریم. وی با بیان اینکه در ۱۰ دقیقه پایانی با فشار سنگین بر روی دروازه آلومینیوم باعثعدم نفوذ مهاجمین تیم میزبان شدیم گفت فوتبال ورزش لحظه‌هاست و گرچه شایستگی پیروزی نداشتیم اما از فرصت به دست آمده نهایت استفاده را برده و سه امتیاز لازم را کسب کردیم. حتی اگر در این دیدار بدون گل هم مساوی می‌کردیم برای من خوشحال‌کننده بود. خوشحال از اینکه مقابل آلومینیوم دروازه‌مان باز نمی شد. این را هم بگویم که در بازی امروز از بیش از ۶ بازیکن زیر ۲۰ سال خود استفاده کردیم که خوشبختانه این بازیکنان به نحو احسن از پس وظایف خود برآمدند.

کریمی همچنین درباره نتیجه به دست آمده اضافه کرد: تیم آلومینیوم نیز در این بازی شانس به ثمر رساندن یک تا دو گل را داشت اما شانس در این بازی به ما رو کرد و مانع از فرو ریختن دروازه تیم پیکان شد. امیدوارم در هفته‌های آتی با ادامه این روند موفقیت‌آمیز بتوانیم خود را در لیگ برتر حفظ کنیم.

کریمی در آخر همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه خریدهای نیم فصل پیکان را چگونه ارزیابی می‌کند خاطرنشان کرد: تیم پیکان با توجه به بضاعت خود چند بازیکن را جذب کرده که البته به نظر بنده در پست‌های لازم کارایی ندارند. به طور مثال دیگو ماکسیمو که در شیراز برای تیم مقاومت سپاسی کارایی چندانی نداشت به ما ملحق شد. در حالی که در کشور ما ماشین‌های زانتیا و پژو جواب نمی‌دهد، ماکسیما هم به سرنوشت آن‌ها دچار شد!